To właśnie ta sieć umieściła na swojej stronie internetowej informację o przełożeniu premiery tego świetnie zapowiadającego się tytułu. Data, która obecnie widnieje obok pudełka z tą grą to styczeń przyszłego roku.
Ciężko jednoznacznie stwierdzić czy to pomyłka czy też ktoś w GAME ma dobre dojścia. Przypominamy jednak, że data premiery tego tytułu już nie raz ulegała zmianie. Nigdy jednak nie podał jej ani Microsoft ani BioWare. Należy jednak zwrócić uwagę, że we wrześniu odbędzie się premiera Halo 3, miesiąc później w ręce graczy trafi Grand Theft Auto IV. Może więc faktycznie firma z Redmond nie chce by największe tytuły konkurowały ze sobą o portfele graczy?

Na oficjalnym forum BioWare wciąż można znaleźć wpis pracującego w studiu Boba McCabe’a. Czytamy w nim: „Do chwili ogłoszenia jej przez nas, żadna data czy szczegóły dotyczące premiery nie są poprawne. Wszystko co widzicie to przypuszczenia, domysły do chwili kiedy MY będziemy wiedzieli kiedy gra trafi do sklepów”.

Pozostaje nam wierzyć, że mimo wszystko pobawimy się tym tytułem jeszcze w tym roku. My obstawimy, że jego premiera odbędzie się w okolicach grudnia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Nie chciałbym być złośliwy, ale chyba lepiej by było jak by gra została wydana w trochę innym czasie niż Halo3 i GTA. Inaczej bym myślał jeśli gry byłyby tańsze. IMHO grudzień byłby idealny – taka gra jako prezent pod choinkę wprost idealnie się nadaje.

  2. fakt – prezent na gwiazdke jak znalazl. Ehh ja do dzis pamietam ktores tam swieta – dorwalem KOTOR 1 i NIC nie mialo dla mnie znaczenia jak tylko wymknac sie i chociaz kwadrans spedzic grajac. . . Bioware + swieta + wolny czas + dobre jedzenie i picie = solidne swieta 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here