W czwartą odsłonę wielkiego hitu od Rockstara mogą już grać od dobrych kilku miesięcy posiadacze konsol Xbox 360 i Playstation 3. Pecetowy musieli obejść się smakiem. Na szczęście już za niecały miesiąc – w USA 18, a w Europie trzy dni później zadebiutuje pecetowa odsłona przygód Niko Bellica. Na pocieszenie dostaniemy możliwość zabawy w wyższej rozdzielczości, poprawione tekstury i animacje, lepszy tryb sieciowej rozgrywki. Jest więc na co czekać i widać, że panowie z Rockstar nie odwalają chyba fuszerki. Poniżej możecie obejrzeć tak zwany „lauch trailer” z pecetowego wydania Grand Theft Auto IV. Zapraszamy także do naszej konsolowej recenzji gry.

Dlaczego napisaliśmy wyżej o„fuszerce”? Otóż okazuje się, że niektórzy gracze mają spore problemy z Bully: Scholarship Edition w wersji na PC, która zadebiutowała na rynku kilka dni temu. Przede wszystkim program zawiesza się, niektórzy gracze raportują błędy z wyświetlaniem tekstur i inne uniemożliwiające zabawę przypadłości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Nie zagram na PC, nie wiem nawet kiedy zagram na Xboxa 360 bo choć kupiłem grę zaraz po premierze, leży w pudełku już kilka miechów – brak czasu ;-(

  2. Grę przeszedłem na PS3. Było okej, ale jeżeli będzie dużo zmian, to dla takiego tytułu mogę się poświęcić i wydać jeszcze raz pieniądze naGTA IV 🙂

  3. Oby te błędy nie przeszły na GTA IV, jeżeli to było wynikiem błędu przy przenoszeniu gry z konsoli na PC to lepiej, żeby to się tyczyło tylko i wyłącznie Bully. Łatki łatkami, ale najlepiej, żeby finalny produkt w czasie premiery był doskonały. Mam taką nadzieję, a na GTA IV czekam jak na nic innego w tym roku. It’s a must have!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here