Przed wami solidna aktualizacja naszej galerii, w której znajdziecie fotki z gry Anno 1404. Wielbiciele strategii powinni rzucić okiem na bardzo ładne, nowe grafiki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

    • Przymierzam się do zakupu Anno 1701 Złota Edycja, warto? Anno 1502 mi się średnio podobało, a pierwsze anno to mistrzostwo! 🙂

      Czy warto? Raczej nie. 1701 to taki remake 1602 – tylko, że z piękną grafiką. Kupiłem chwilę po dniu premiery, po paru rozgrywkach pudełeczko powędrowało na allegro. Nie mówię, że gra jest zła, po prostu nie ma już tej „magii” która cechowała pierwszą odsłonę serii. Trójwymiarowa grafika tylko mi przeszkadzała :(. Dla mnie istnieje tylko 1602. Chyba zaraz sobie zainstaluje :DCo do screenów z nowej części, wyglądają świetnie! Widać, że to zupełnie nowy engine graficzny. Ciekawi mnie tylko jak bardzo zmieni się gameplay. Nie zniósłbym kolejnego odgrzewanego kotleta. Słowa developerów nie nastawiają optymistycznie, wśród „głównych” featuresów które do tej pory zapowiedziano to przepiękne woda, falujące na wietrze ubrania (ach, ta fizyka!) i achievementy. Panowie, może coś o gameplayu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here