INFORMACJA PRASOWA

Uprzejmie informujemy że Ubisoft Polska, natychmiast po stwierdzenia problemu z dźwiękiem w części gier Prince of Persia: Zapomniane Piaski w wersji na PlayStation3, rozpoczęło prace nad produkcją patcha usuwającego usterkę. W najbliższym czasie zostanie on udostępniony wszystkim użytkownikom. Już teraz proponujemy robocze rozwiązanie które umożliwi korzystanie z gry:

1.wejdź do menu głównego,
2.wybierz dialogi rosyjskie,
3.zaakceptuj wybór,
4.wróć do gry,
5.przez chwilę posłuchaj języka rosyjskiego,
6.ponownie wejdź do menu głównego,
7.wróć do dialogów angielskich,
8.zaakceptuj wybór,
9.wróć do gry i już do jej końca rozkoszuj się językiem angielskim w połączeniu z polskimi napisami.

Najmocniej przepraszamy za powstałe utrudnienia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Czy POP nowy jest zabezpieczony „wynalazkiem” UBI i wymaga połaczenia z internetem, bo zastanawiam się nad kupnem dla dziecka. . chodzi o wersję na PC.

    • 1) Google nie gryzie. 2) Informacja o tym MUSI znajdować się na pudełku. 3) Tak. BTW, o jaki problem dokładnie chodzi?

      Nie znasz odpowiedzi to po co sie odzywasz?Twoje wypociny zajęły ci więcej czasu niż proste tak/nie. Dowartościowałeś sie?Informację potrzebowałem na już a ty mnie do sklepu wysyłasz. . .

  2. Porazka na calej linii. Nikomu nawet nie chcialo sie gry odpalic i sprawdzic czy dziala. . . A podobno na konsolach produkcje sa tak swietnie dopieszczane i optymalizowane. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here