Francuski serwis Gamekyo donosi, że w trakcie tegorocznego Electronic Entertainment Expo zobaczymy nową, odświeżoną wersję gry Epic Mickey. Firma Disney ponoć nie była zadowolona z wyglądu tej produkcji kiedy porównywano ją z ślicznymi szkicami poglądowymi, które możecie obejrzeć w galerii pod treścią tego newsa. Podobno, to właśnie z powodu niezadowalającej oprawy graficznej, od kilku miesięcy nie widzieliśmy w sieci żadnych nowych materiałów z dzieła Warrena Spectora.

Plotka ta wydaje się być wiarygodna. Musimy jednak poczekać te dwa tygodnie, by przekonać się czy w świecie steampunkowej Myszki Miki rzeczywiście coś się zmieniło. Nas ucieszą wszystkie poprawki tego tytułu. Nie jesteśmy wielkimi fanami postaci Disneya, ale uwielbiamy twórczość Spectora i liczymy na to, że Epic Mickey będzie wielkim przebojem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Jeśli dobrze pamiętam, to Disney i Junction Point rozważały, z związku z pojawieniem się kontrolerów ruchu w PS3 i XBoksie, wejście na te właśnie platformy. Do tej pory Epic Mickey był zapowiedziany tylko na Wii — być może na E3 oficjalne plany w tej materii ulegną zmianie?Co do samej oprawy graficznej, to rzeczywiście wygląda niezbyt zachęcająco zestawiona z artworkami. Przy czym moim zdaniem jest to w mniejszym stopniu wina jej technicznej jakości (modele, tekstury), a w znacznie większym strasznego rozwodnienia klimatu, który podryfował w zupełnie innym kierunku, niż można się było początkowo spodziewać. Jeśli ta plotka okaże się prawdziwa, to mam nadzieję, że to właśnie styl graficzny przejdzie największe zmiany. Miejmy nadzieję, że na lepsze, czyli dużo bardziej mroczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here