Vice City powraca – nowa gra z serii Grand Theft Auto na przenośną konsolę Sony jest już stu procentowym faktem. Rockstar North opublikował już okładkę gry, a fani oddają się spekulacjom, bowiem poza tytułem o grze nie wiadomo nic.

Podążając za sukcesem Liberty City Stories, który kontynuował wątki z Grand Theft Auto III, Rockstar North postanowił wrócić do lat 80-ych, koncentrując się na wydarzeniach z Vice City. Nowa gra ma się ukazać pod koniec roku.

Wzorem poprzedniej gry z serii na PSP, można się spodziewać, że Vice City Stories ukaże się również na PlayStation 2, choć firma nie wydała dotąd żadnego oświadczenia.

Nie wiadomo również nic o fabule. Na podstawie okładki gracze przypuszczają, że powróci większość postaci z Vice City, choć prawdopodobnie zmieni się główna postać. Głównym faworytem do tytułu jest „Big” Mitch Baker, weteran z Wietnamu i szef gangu motocyklistów, który w oryginalnej grze był postacią drugoplanową.

Niektóre gazety zapowiadają, że zapowiedzi Vice City Stories ukażą się na ich łamach we wrześniu.

Vice City Stories to prawdopodobnie ostatnia gra z serii Grand Theft Auto, przeznaczona wyłącznie na konsole obecnej generacji. Czwarta część GTA ukazać się ma w 2007 roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here