Działa wam usługa Playstation Network? Usługa ruszyła dziś rano, ale gracze raportują, że są czasem problemy, errory i tak dalej. Ja heroicznie wbiłem się do usługi co możecie zobaczyć na poniższym materiale wideo. Niestety o godzinie 15:23 jeszcze były problemy. No dobrze, a co do pobrania? Warto zaznaczyć, że inicjatywa Welcome back o której pisaliśmy tutaj, czyli dwie darmowe gry z pakietu o którym pisaliśmy tutaj jeszcze nie ruszyła. Mamy natomiast moc wersji demo. W PSN znajdziemy między innymi demonstracyjne wersje gier: MotorStorm Apocalypse, LEGO Piraci z Karaibów oraz inFamous 2.

Wbijając się na Playstation Plus dostaniemy darmowego… Burnout Paradise. Polecamy także sprawdzić wiosenną promocję. Oczywiście jak tylko ostatecznie skończą się problemy z usługą PSN.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. Hmmm a jak i czy już da radę pobrać tego Burnouta? Bo jak ja chciałem ściągnąć to nie miałem jak, mogłem kupić jedynie lub wykupic abonament playstation plus aby móc pobrać za darmo ;(. Może robię coś źle? Pomocy :]

    • http://niebezpiecznik.pl/post/sony-znowu-zhack. . . 000-hasel/No comments. . . Sony, proponuję grupowe seppuku.

      Jak tak dalej pójdzie to użytkownicy telewizorów Sony oglądając TV nagle zobaczą pukającego od wewnętrzej strony ekranu hakiera z tekstem Owned. Teraz żeby się nikt na mnie nie obraził, ale jak niedawno czytałem, że nie tylko korporacje zatrudniają przygłupów mających certyfikaty które nic nie znaczą i nie radzą sobie w takich sytuacjach to w dodatku japońskie firmy preferują oczywiście swoich a ponoć Japończycy to programistyczna itd nawet nie trzecia, ale piąta liga.

  2. Odnośnie programu Welcome Back. Chyba nie trzeba przypominać że po 2 gry można ściągnąć z każdego konta i że mając kilka kont typu PL,UK,US można pobrać wszystkie gry dostępne w owym programie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here