Już na starcie informujemy, że może on odebrać przyjemność czerpaną z odkrywania Mass Effect kiedy już przyniesiecie jego pełną wersję do domu. Jeśli nie jest to dla was nic strasznego, to klip umieściliśmy pod treścią tego newsa. Zobaczycie w nim pierwsze pięć minut gry. Całość rozpoczyna się zaraz po wyjściu z ekranu tworzenia własnej postaci. Nie powiemy wam co zobaczycie w tym materiale, gdyż sami go nie obejrzeliśmy – nie lubimy spoilerów. Może jednak znajdzie się ktoś, komu one nie przeszkadzają.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. No, bardzo przyjemne. Choć szczerze mówiąc miałem nadzieję, że pokażą więcej (szczególnie, że jako takiego gameplayu jest niecałe 1,5 min i sprowadza się do przespacerowania się kawałeczek po Normandy). Zasadniczo nie dowiedziałem więc się nic ponad to, co już o fabule Mass Effect wiem – no, może poza tym od czego pochodzi nazwa gry. Pomijając ten jeden szczegół można spokojnie uznać, że jeśli ktoś oglądał poprzednie filmiki jakie wychodziły, to nie nazwie raczej tego spojlerem. Nawet powiem więcej – filmiki które pojawiły się wcześniej (+ dzisiejszy wysyp na Gametrailers) pokazywały znacznie więcej, tylko w mniej spójnej (brak umiejscowienia w grze – tu jest jasno powiedziane, że to początek) formie.

  2. Oglądnąłem – dla mnie spojler niczego nie psuje, bo jak gram w grę to nie myślę o tym co widziałem tylko zajmuję się „sprawą”. Film prezentuje fragment gry. Faktycznie – filmowość jest niesamowita. Kamera pracuje tak jak w dobrze zmontowanych filmach. Mieliśmy podobną próbę chociaż w GoW ale tutaj rozmach jest o niebo większy. Dopracowanie detali stoi na bardzo wysokim poziomie. Widać po grze, że będzie co najmniej 4/5. Jeżeli twórcy zrealizowali wszystko tak jak zapowiadają to nie obejdzie się bez -5/5. Pokazałem filmik Żonie – była pod wrażeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here