INFORMACJA PRASOWA

Oto jak o utworze „Incursio”, dostępnym do pobrania spod adresuhttp://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1619, mówi jego autor:

„Druga część „Incursio” powstała jako coś, co napisałem do wczesnego zwiastuna World in Conflict. Do jej nagrania użyto wtedy innych instrumentów i brzmiała bardziej elektronicznie, ale niektórzy z pewnością rozpoznają tę kompozycję. Później, kiedy okazało się, że potrzebuję motywu muzycznego do sowieckiej napaści, postanowiłem wykorzystać ten fragment i połączyć go z tym co stworzyłem później – i tak zostały one nagrane jako jeden utwór. Muzyka tworzona jest w taki sposób, że mogę dokonywać w kompozycjach rozmaitych modyfikacji, w zależności od wydarzeń w grze, więc prawdopodobnie nie rozpoznacie podczas rozgrywki tamtej oryginalnej wersji.”

Pełen wywiad dostępny jest pod adresem www.gram.pl/WiCWywiad

Strategia czasu rzeczywistego nowej generacji – World in Conflict, ukaże się już 21 września, w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 99,90 PLN. Gra jest dostępna również w dwóch wyjątkowych edycjach kolekcjonerskich (USA i ZSRR) w sugerowanej cenie 159,90 PLN.

Więcej informacji pod adresem www.gram.pl/WiC

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here