Niedawno pisaliśmy o tym, że opcjonalna instalacja gry Rage w wersji na konsolę Xbox 360 to potężne 20 gigabajtów z hakiem. Dziś wiemy, że takze posiadacze Playstation 3 będą musieli wygospodarować całkiem sporo wolnej przestrzeni na dysku twardym. Ile? „Tylko” 8 gigabajtów. Panowie z id Software mają także nadzieję, że Rage zapoczątkuje całą serię i podobnie jak słynny DOOM pojawią się kolejne odsłony gry. Pan Tim Willitis w wypowiedzi dla serwisu NowGamer liczy na część 2,3 i 4 oraz na „rozszerzenie uniwersum” o aplikacje na komórki (tak jak w przypadku mobilnego Rage’a) itd.

Poniżej możecie obejrzeć GameScomowy zwiastun tej produkcji. a skoro już jesteśmy przy Rage’u w wersji na platformę iOS to do końca weekendu możecie pograć tę produkcję z AppStore zupełnie za darmo. Oto linki – do wersji zwykłej i HD.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Ano, pobrałem dwa dni temu. Grafika: MASAKRA. Jasne, pełnowymiarowa będzie lepsza, a cały czas poruszamy się po szynach, ale jak na grę na kieszonsolkę: masakra. Ciekawe czy z Vity wyciągną coś podobnego do Rage i IB.

  2. Wczoraj oglądałem sobie 7 odcinek z 4 serii Breaking Bad (niestety nie wiem jaką świetną nazwę wymyślili polscy tłumacze) i na samym początku jeden z bohaterów strzelał z plastikowego pistoletu do tv na którym leciał właśnie Rage. Nie słyszałem żeby na jakaś inną platformę poza apple Rage już się ukazał. wiecie coś na ten temat?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here