Introdukcja tylko dla odważnych? Nie bójcie się spojlerów bo w sumie jest to tylko takie retrospekcyjne przedstawienie tego co działo się w poprzednich częściach Gearsów. Sama gra wczoraj, czyli 19 sierpnia została ukończona i obecnie znajduje się w fazie „złotej”, czyli teraz już tylko musi trafić do tłoczni i 20 września trzecia odsłona przygód Marcusa Fenixa i jego brygady mięśniaków wjedzie na sklepowe półki.

No, a teraz już oglądajcie to wprowadzenie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Ojezu Jezu cienkie cienkie. Wcale nie cienko ale normalne. Czego byś chciał? Prężących się muskułów Markusa F i ratatatata grad pocisków i siwy dym?W kalendarzyku zapisuję datę i kupuję na bank

  2. Gyrosy 3 kupię na bank, to jedna z moich ulubionych serii, lecz niestety, intro cienkie. Nie ma w nim nic ciekawego, ani klimatu ani rozpierduchy. Zgadzam się ,iż powinni postawić na klimat, jednakże ten materiał nie jest nawet zbliżony do czegokolwiek klimatycznego. Jeżeli zaś chcieli pokazać streszczenie historii z poprzednich części, można było to zrobić dużo ciekawiej. Podsumowując – słabizna niestety. PS. Nie ma się czym jednak martwić. Chmielarz w jednym z wywiadów mówił, że skończył Gearsy3. Gierka jest ponoć przepiękna i zrobiona z niesamowitym wręcz rozmachem. Stwierdził coś w stylu, że nie widział dotąd czegoś potraktowanego tak epicko. Zobaczymy.

  3. Hah, czekałem na coś w tym stylu. 🙂 Tak poważnie to nie sądzę, żeby Epic wybrał Chmielarza do promocji GOW3. Poza tym to jak na razie jedyna kompetentna osoba, która może coś konkretnego powiedzieć na temat całej gry. Przynajmniej jedyna o której słyszałem.

  4. Nie twierdzę, że dostał jakieś odgórne polecenia od Epic, że w najbliższym wywiadzie ma słodzić GoW 3, ale w kwestii ich gier ufam mu tylko niewiele bardziej niż Cliffordowi 😉

  5. Demko takie se jak dla mnie, moze byc. Gre kupuje na bank bo jestem pewien, z bedzie dobra + Gearsy to chyba najlepsza gra na coopa w jaka gralem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here