Nie dość,że Ubisoft zapowiada kontynuację tytułu, który nam się bardzo podoba, to jeszcze ustala jego premierę na marzec przyszłego roku. Na drugą część Vegas prawdopodobnie nie będziemy więc czekali długo. Zobaczymy ją w sklepach przed premierą Splinter Cell: Conviction. Trochę to nas dziwi bo na jej temat do tej pory nie słyszeliśmy niczego na jej temat. Dziś wydawca poinformował, że zobaczymy grę na komputerach osobistych i konsolach nowej generacji (prawdopodobnie Xbox 360 i Playstation 3).

Za tytuł ten odpowiadają twórcy pierwszego Vegas – Ubisoft Montreal. W grze zobaczyć mamy wiele nowości. Jakich? Tego jeszcze nie wiemy. Wiemy natomiast, że w kolejnej Tęczy Sześć znajdziemy ulepszoną grafikę, kampanię dla pojedynczego gracza i możliwość rozgrywania gier w sieci (potwierdzono tryb coop i adversarial). Kolejnych newsów na temat tej produkcji spodziewajcie się już wkrótce. Naszą recenzję pierwszej części gry przeczytacie tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Gra ciekawa, tylko szkoda, że twórcy całkowicie odeszli od koncepcji pierwszego rainbow six, gdzie najważniejsze było planowanie. Cóż, jest to nic innego jak konsolizacja rynku.

  2. Planowanie było całkiem fajnym pomysłem, zgadzam się, że niepotrzebnie zrezygnowano z tego pomysłu. Jak dla mnie najlepszą częścią była Rogue Spear. Lcok Down był porażką w stosunku do tego czego wymagają fani R6. Vegas wykazało sie powrotem do prawdziwej symulacji. Pozostaje tylko wierzyć, że Vegas 2 będzie jeszcze lepsze.

  3. Po drodze było jeszcze kilka dodatków do jedynki i Raven Shield, który jak dla mnie był ogromnym krokiem na przód pod względem grywalności, przy jednoczesnym obcięciu kilku opcji z planowania.

  4. Rainbow Six Vegas to świetna gra dlatego napewno sprawdzę w praniu drugą odsłonę. A jeśli chodzi o planowanie z pierwszych częsci to faktycznie było ok. Jednak zbytnio mi tego nie brakuje bo reszta ulepszeń jakie mamy w ostatniej odsłonie gry całkowicie to rekompensuję. Gry idą naprzód i starają się wciągnąć jak największe grono osób(nie koniecznie graczy hardkorowych), a co za tym idzie dopasować do gustów większości co niestety często ostatnio sie wiąże z ich upraszczaniem. Osobiście jednak chciałbym, aby zawsze w każdej grze był poziom trudności zarezerwowany dla graczy, którzy naprawdę lubią wyzwania, dzięki któremu można byłoby korzystać z bardziej rozbudowanych opcji w grach jak chociażby wcześniej wspomniane planowanie. Co uważacie na ten temat?

  5. coś za coś 😀 ale mam nadzieje, że R6 V2 będzie lepsze od pierwszego Vegasa, a przynajmniej na tym samym poziomie i nic więcej do szczęścia nie potrzebne :>

    • coś za coś 😀 ale mam nadzieje, że R6 V2 będzie lepsze od pierwszego Vegasa, a przynajmniej na tym samym poziomie i nic więcej do szczęścia nie potrzebne :>

      Tak jest przecierz to świetna gra. No, ale byśmy chyba nie narzekali gdyby twórcy poprawili to i owo żeby nam jeszcze bardziej umilić zabawę 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here