INFORMACJA PRASOWA

Spotkanie odbyło się w taki sposób aby każdy znalazł coś dla siebie. W piątkowy wieczór odbył się oczekiwany przez graczy „wieczór z Autorem”. Podczas tego spotkania autor gry malkon przedstawił prezentacje i opowiadał o nowej lokacji RaaniiDil. Na koniec z oddaniem próbował sprostać licznie zadawanym pytaniom. Gracze zadawali pytania, podsuwali swoje pomysły i kierunki zmian w jakich powinien pójść dalszy rozwój gry. Wieczorem brać rycerska oddała się „kurtuazyjnej”, realnej hulance i swawoli. Solidarnie spożywała rycerskie trunki (miód pitny, nalewki, piwo), szlifowała swe głosy niekoniecznie rycerskimi pieśniami i prowadziła zawzięte dyskusje. W ciągu dnia każdy mógł wziąć udział w zawodach drużynowych i indywidualnych.Drużynowo można było się zmierzyć w przeciąganiu liny, wyścigach na kajakach, pasjonującym turnieju w tzw „piłkarzyki” i kalamburach. W sobotę, pod wieczór, miał miejsce punkt kulminacyjny agendy – spotkanie integracyjne przy ognisku, pieczonym prosiaku i piwie 😉 Każdy uczestnik Zlotu miał zagwarantowany nocleg w komfortowych domkach lub pokojach z łazienkami, a także pełne wyżywienie.

Podczas Zlotu rozdano dosłownie „ciężarówkę nagród”. Już w trakcie pierwszego dnia każdy uczestnik otrzymał specjalne gadżety z gry Arena Albionu – smycz do telefonu komórkowego oraz pamiątkowe zdjęcie. Prawie każdy z graczy opuszczał imprezę z kuponem Punktów Premium do gry.

Najpiękniejsze jet to, że został przełamany stereotyp, jakoby to w sieci, za monitorem komputera nie siedzi anonimowy „ktoś”, lecz realny, namacalny człowiek. Wirtualną rozrywkę warto czasem przenieść do realnego świata 🙂

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here