Jak sprzedaje się Playstation Move na Playstation 3? Według grupy badawczej NPD i Sony bardzo dobrze. Według VGChartz w Stanach Zjednoczonych sprzedało się już ponad pół miliona pakietów Move. Prawdziwy sukces Playstation Move odniósł jednak na Starym Kontynencie. Europa pokochała wymachiwanie kijkiem przed ekranem telewizora. W rozmowie z serwisem Industry Gamers szef SCEE, pan Andrew House ujawnił, że gracze z Europy zakupili już półtora miliona Move. Jak widać rozpieszczanie amerykańskich graczy pełną wersją gry Sports Champions dostępną w podstawowym zestawie Move nie pomogło. Szkoda, że nasze – europejskie – rynki, które przyjęły nową zabawkę z otwartymi ramionami potraktowano po macoszemu dodając płytę z wersjami demo.

Teraz czekamy z ciekawością na japońską premierę sprzętu od Sony. Ciekawe jak ten chłonny na nowinki techniczne rynek przyjmie Move?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Słyszałem że killzone 3 ma z move wspólpracować. . . może wtedy zrobie sobie prezent. . . W ogole to przydąłoby sie jakies zestawienie gier wykoshystujących move. Ma ktoś coś takiego ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here