Ile można czekać na kolejnego Gran Turismo? Playstation 3 jest już na rynku parę dobrych lat i niektórzy kpili, że w najnowszego Gran Turismo przyjdzie nam zagrać dopiero na nowej generacji konsol od Sony. Na szczęście GT 5 miał w końcu zadebiutować w tym roku. Niestety wyczekiwana przez fanów gra znowu zaliczy obsuwę i pojawi się… 3, lub 4 tygodnie od zapowiadanej ostatnio oficjalnej premiery. Kiedy zatem możemy się spodziewać premiery? Najpóźniej w pierwszym tygodniu grudnia, a więc rzeczywiście chyba zagramy w GT 5 jeszcze w tym roku. Za całą sytuację na swoim Twitterze przepraszał gorąco sam Kazunori Yamauchi, który poprosił graczy, aby cytujemy: zaczekali jeszcze troszkę. Przełożenie terminu premiery tłumaczy zaś dość mętnie – nadal trwającymi pracami nad programem.

Ciekawe, czy to ostatnia odsłona tasiemca zwanego „przekładanie premiery Gran Turismo 5”? A może w piątkę zagramy dopiero w przyszłym roku? Ja nie będę się zakładał co do grudniowej premiery.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Yamauchi zamiast przepraszać, lepiej by zagonił do pracy tych swoich nierobów z Polyphony Digital, bo sytuacja z Gran Turismo 5 to jawna kpina z posiadaczy PlayStation 3.

  2. Wiadomość z ostatniej chwili: Gran Turismo 5 – właśnie wjechała na ostatnią prostą, do tłoczni. Powiedział to sam Kazunori Yamauchi, ojciec serii, w wywiadzie udzielonym Jalopnik. No to pogramy sobie w tym roku jeszcze 🙂

  3. Z ostatniej chwili Gran Turismo 5 wjechało do tłoczni oleju rzepakowego. Kazunori Yamauchi gorąco przeprasza na swoim Twitterze za tę pomyłkę. W związku z tym niefortunnym wydarzeniem premiera GT5 została przełożona 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here