INFORMACJA PRASOWA

Do finału zakwalifikowały się cztery klany i jeden z nich już w tę sobotę, będzie miał pełne prawo nazywać się „najlepszym” oraz zgarnąć pulę bardzo cennych nagród od Cenega Poland i firmy MultiMedia Vision, oficjalnego partnera marki SpeedLink oraz Razer w Polsce.

O miano najlepszego klanu będą walczyli: [1stCav] Multigaming div, Fear Factory X-Fi, Team Enclave div. 1 i 2

World Cyber Games to największy i najbardziej prestiżowy na świecie turniej gier elektronicznych na świecie. Organizowany od 8 lat zasłużył sobie na miano e-sportowych Igrzysk Olimpijskich. Od pierwszej edycji ideą przewodnią jest, aby rozgrywki były nie tylko platformą rywalizacji, ale przede wszystkim okazją do spotkania i poznania ludzi, którzy mieszkając w różnych częściach świata mają jedną wspólna pasję. Dlatego też są to mistrzostwa bez ograniczeń wiekowych, językowych, religijnych czy narodowościowych.

Historia World Cyber Games sięga 2000 roku, kiedy to po raz pierwszy rozegrano światowy turniej gier komputerowych z tego cyklu, pod nazwą WCG Challenge. Wzięło w nim udział 10 tys. uczestników z 17 państw. Rok później w WCG 2001 startowało już 120 tys. zawodników z 37 państw.

Imprezę poprowadzą: TeDe oraz Krooger, a oprawę muzyczną wydarzenia zapewni DJ Noz z ekipy Wielkie Joł.

Więcej informacji o imprezie na oficjalnej stronie: www.wcg2007.pl

WIĘCEJ INFORMACJI O GRZE:

– Strona o grze: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=3112
– Strona oficjalna: http://www.redorchestragame.com/
– Zamów grę: http://sklep.cenega.pl/index.php?m1=kp&m2=prod&p_id=3122

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here