INFORMACJA PRASOWA

World in Conflict, nowa produkcja Massive Entertainment, wyróżnia się z pozostałych RTS-ów świeżym i nowatorskim podejściem do tematu, dynamiką rozgrywki i niesamowicie grywalnym trybem multiplayer. To m.in. te cechy przyczyniły się do bardzo wysokich ocen tego tytułu w zachodnich serwisach i czasopismach branżowych. Gamespot ocenił grę na 95%, zwracając uwagę m.in. na innowacyjność, doskonałą fabułę i grafikę. Wysokie noty WiC uzyskał również m.in. od serwisów IGN (93%), Game Informer (92,5%) i Eurogamer (90%) oraz od znanego z rzetelnych i surowych recenzji czasopisma PC Gamer (93%).Średnia ocen to dla tego tytułu aktualnie 91%!

Graczy posiadających słabsze komputery z pewnością ucieszy fakt, że gra pomimo świetnej grafiki ma bardzo niskie wymagania sprzętowe.

Gra World in Conflict ukaże się już jutro, 21 września, w pełnej polskiej wersji językowej i cenie 99,90 PLN. Więcej informacji pod adresem www.gram.pl/WiC.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Ja bym chcial przede wszystkim demo zobaczyc, bo z filmikow wynikalo, ze to kolejna rzeznia ktora stawia na bajery w stylu „mozesz rozwalic wszystko”, zamiast na strategie i taktyke.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here