Nie ma się za bardzo czym podniecać – póki co Codies proponują dziesięciodniową wersję próbną, na którą można zapisać się tutaj (przy okazji potrzebna jest rejestracja na FilePlanet). Ale może uda się zachęcić niektórych graczy do tego ciekawego MMORPG, które przybyło do nas ze wschodu?

Przypomnijmy, co znajdziemy w środku. Niepowtarzalną grafikę, dopracowane postacie i lokacje (poproszę 10 groszy za każdy raz, kiedy to piszę). Całość rozgrywa się w dość interesującym świecie, będącym mieszanką magicznego świata fantasy i… futurystycznego science-fiction. Co więcej, w każdej chwili można wziąć udział w ogromnych bitwach gracze-przeciwko-graczom, a więc przynajmniej pod tym względem gra bije takiego np. EverQuesta na głowę.

Walcząc o kontrolę nad odległą galaktyką Novus, gracze wykorzystywać mogą bardzo zaawansowany system walki i toczyć boje u boku tysięcy innych graczy. Walka wewnątrz potężnego Mecha albo z wykorzystaniem potężnych zaklęć może być naprawdę fascynująca.

Do tej pory w Polsce nikt nie podjął się wydania RF Online, ale biorąc pod uwagę bliskie kontakty Codies z CD Projektem, może ten wydawca sprawi nam niespodziankę? Liczyć się musimy z kosztem zakupu gry oraz miesięczną subskrypcją na poziomie 15 dolarów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułeMTiVi i poker?
Następny artykułScreeny z Total Overdose

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here