Teraz możesz się przerażać równiez w metrze czy autobusie, a to dzięki Silent Hill na PSP. Zobacz screeny z mobilnego horroru.

Choć Eidos nie ujawnił na razie bliższych szczegółów, wiadomo, że Crystal Dynamics – producenci niezwykle ciepło przyjętej „Legendy” pracują obecnie nad projektem Tomb Raider – 10th Anniversary Edition. Czym będzie ta gra? Tego dokładnie nie wiemy, ale biorąc pod uwagę niedawne plotki i niezbyt wyraźne wypowiedzi „Crystalowców”, prawdopodobnie mamy do czynienia z kompletną konwersją oryginalnych przygód Lary.

Wedle Eidos, rocznicowa edycja ma spodobać się nie tylko fanom pięknej pani archeolog, ale i nowej publiczności, co jednak nie zmienia faktu, że prawdopodobnie mamy do czynienia z dokładnie tymi samymi poziomami, przeciwnikami i fabułą – tyle, że w nowoczesnym wydaniu. Powiedzmy sobie szczerze – dziesięć lat to w branży bardzo dużo i w tym czasie urosło nam już nowe pokolenie graczy, którzy w oryginalnego Tomb Raidera nie mogli zagrać. No, to teraz będą mogli – na PC, PS2 i PSP.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here