Powstaje jednak bardzo istotne pytanie, samo nasuwające się na myśl – ile będzie to cudeńko kosztować nas, graczy, kiedy już za wspomniane GH musimy wyłożyć ze swoich kieszeni przeszło 300 złotych (zestaw zawierający grę oraz gitarę)?

Niecałe dwa tygodnie temu pisaliśmy o potencjalnej cenie Rock Band, która według sklepu GameStop miałaby przekroczyć niebotyczną sumę 300-tu dolarów. Na całe szczęście – najprawdopodobniej były to tylko plotki. Z wyjaśnieniami pospieszył pracujący w Harmonix Ryan Lesser. „Nie ma takiej możliwości byśmy zrobili grę, z której zakupu ludzie nie będą zadowoleni. Analizujemy każdą małą część wszystkich peryferii by mieć pewność, iż można sobie na nią pozwolić oraz że będzie naprawdę wysokiej jakości.

Tym samym Lesser zdementował, miejmy nadzieję, fałszywe informacje o cenie Rock Band. Sam jednak stwierdził, że w tej chwili nie może nic mówić na temat ilości „zielonych”, jakie za nowy twór Harmonix przyjdzie nam wydać. Nie omieszkał jednak ostrzec przed tym, by nie brać na poważnie kolejnych plotek i ploteczek o Rock Band.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  • lepiej założyć normalną kapelę 🙂 taniej i przyjemniej 🙂

   taniej? chyba zartujesz. nie widziales chyba cen sprzetu muzycznego 😀

 1. Ale taka kapela, zakladajac ze uda jej sie wydac plyte, zarobi chociaz tyle, zeby sobie zrekompensowac za sprzet ;D

  • Najtaniej wyjdzie byc wokalistą bo tylko mikrofon trza kupic ;]

   Ale zespół który składa się z samych wokalistów raczej się nie przyjmie 😀 Założymy na valhalli jakiś rock band? Będziemy grać na weselach itp. 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here