Dobiegł końca konkurs zorganizowany przez Valhallę i Electronic Arts. Trzej szczęśliwi zwycięzcy otrzymują grę-klucz oraz gadżety-niespodzianki. Dwie dodatkowe osoby mogą cieszyć się samymi gadżetami związanymi z grą Spore. Cała piątka otrzymuje też od nas po 50 punktów V. Jeśli jeszcze nie graliście w ten ciekawy tytuł to gorąco zachęcamy was do sprawdzenia wersji demonstracyjnej Fabryki Stworów. Pobierzecie ją po kliknięciu w nasz link. Słodka redakcyjna sierotka (wąsy i baryton) zanurkowała w ponad 100 zgłoszeń i swoją małą rączką wylosowała szczęśliwców – oto oni:

1. Zupa (uczestnik #6) Gra + gadżety Spore
2. Gothel (uczestnik #93) Gra + gadżety Spore
3. Freak (uczestnik #35) Gra + gadżety Spore
4. Farmfrit (uczestnik #42) Gadżety Spore
5. Quatrix (uczestnik #14) Gadżety Spore

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w zabawie. Osobom wymienionym przed chwilą gratulujemy wygranej. Zwycięzców prosimy o przesłanie maila ze swoimi danymi na adres k.pielesiek@valhalla.pl. W temacie wiadomości wpiszcie hasło „ Konkurs SPORE” Na zgłoszenia czekamy do północy 23 października. Zwycięzcy, którzy do tego czasu nie zgłoszą się do nas stracą swoją nagrodę. Trafi ona w ręce innej osoby biorącej udział w konkursie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

19 KOMENTARZE

 1. Zwycięzcy, którzy do tego czasu nie zgłoszą się do nas stracą swoją nagrodę. Trafi ona w ręce innej osoby biorącej udział w konkursie.

  Czyli jest jeszcze jakiś ‚cień nadziei’ zaznaczam tutaj od razu że nie mam zamiaru źle życzyć zwycięzcom 😀 ba gratuluje :)CZEKAMY NA KOLEJNE KONKURSY :D(przepraszam za capsa ale nie mogłem się powstrzymać:))

  • szkoda, że regulamin pierwotnie nie informował, że dane należy wysłać w ciągu x dni.

   Czyli jest jeszcze jakiś ‚cień nadziei’ zaznaczam tutaj od razu że nie mam zamiaru źle życzyć zwycięzcom 😀 ba gratuluje :)CZEKAMY NA KOLEJNE KONKURSY :D(przepraszam za capsa ale nie mogłem się powstrzymać:))

   i stało się. . . Nie każdy może non stop siedziec przy komputerze 🙁 cóż, za to syn będzie miał wyremontowany pokój 🙂 i to jest pozytyw w całej tej sytuacji 🙂

 2. Zupa nie miałem zamiaru Ci tego wykrakać 🙁 LOS bywa niesprawiedliwy nawet rada pięciuset była wybrana LOSowo i wiesz co zrobili z biednym Sokratesem, nie mając żadnych konkretnych kwalifikacji by go skazać i by kogokolwiek skazywać; tak jak i Ty Zupa wybrany zostałeś owym LOSem i owy LOS sprawił również, że nie dostaniesz jednak tej nagrody. . .

  • Zupa nie miałem zamiaru Ci tego wykrakać 🙁 LOS bywa niesprawiedliwy nawet rada pięciuset była wybrana LOSowo i wiesz co zrobili z biednym Sokratesem, nie mając żadnych konkretnych kwalifikacji by go skazać i by kogokolwiek skazywać; tak jak i Ty Zupa wybrany zostałeś owym LOSem i owy LOS sprawił również, że nie dostaniesz jednak tej nagrody. . .

   Tego nie neguję, jednak z doświadczenia wiem, iż kwestie te powinny być uregulowane w momencie ogłoszenia konkursu na stronie konkursowej lub w regulaminie. W tym przypadku napisano tylko, iż zgłoszenia przyjmowane sę do 19 października. Nie było mowy o tym, by dane musiałby byc przekazane do xx pod rygorem utraty prawa do nagrody. Ale to już inny temat. . .

 3. Zupa – proszę odpowiedz mi na PM’kę 🙂 Carnaś zaradzi ;)A w związku z powyższym. . . Gra + gadżety Spore w miejsce Wikinga zupy otrzymujesilent

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here