Cataclysm – trzeci pełnoprawny dodatek do najpopularniejszego MMO na świecie niedługo wkroczy w fazę beta. Po krótkim okresie testów zamkniętych nadchodzi czas na otwarcie tej produkcji na większą liczbę graczy. Każdy posiadacz konta zarejestrowanego w systemie Battle.net ma możliwość ubiegania się o dostęp do serwerów testowych.

Najnowszy dodatek to spora rewolucja w uniwersum Warcrafta. Większość klas postaci przejdzie dość radykalne zmiany. Dojdzie także pięć poziomów do zdobycia, nowe umiejętności, dwie nowe rasy, zniknie kilka statystyk opisujących naszą postać. Jakby tego było mało, tytułowy Kataklizm dosłownie poprzestawia dobrze nam znane tereny. Pojawią się nowe lądy, inne zmienią się nie do poznania. Do tego dochodzą oczywiście nieznane podziemia i nowy „ostateczny” boss, którego Azjaci pokonają zapewne już w godzinę po premierze dzieła studia Blizzard. Zobaczymy także jedną nową profesją dodatkową – archeologia pozwoli nam odkopać potężne artefakty.

Pięć nowych poziomów oznacza trzy dodatkowe umiejętności dla każdej klasy (zapewne jedna umiejętność na drzewko). Nowością będą bonusy oferowane w zamian za „trzymanie” się jednego drzewka umiejętności. Obok run pojawią się także „Paths of the Titans”, czyli ścieżki, związane z questami, które zagwarantują nam dodatkowe bonusy. Niewielki zmiany czekają też gildie: dostaną one swoje własne osiągnięcia. Kilka nowych pomysłów jest już teraz szeroko krytykowanych: te same przedmioty w grupach 10 i 25 osobowych oraz wspólny lockdown instancji dla obu tych grup.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here