Rzecz, o której piszemy otrzymała nazwę „Trojan”. Ważący niecałe dwadzieścia kilo (40 funtów) pancerz zawiera w sobie wszystko co będzie wam potrzebne by przeżyć na współczesnym polu bitwy. Nie ochroni was przed siłą taktycznej głowicy atomowej, ale powinien się sprawdzić w praktycznie każdej innej groźnej sytuacji. Obłożony jest plastikiem odpornym na silne wstrząsy, pod którym znajdziemy płytki ceramiczne pokryte pianką balistyczną. Gdybyście jednak zostali zranieni to w podręcznym schowku ukryto morfinę, sól, nóż, latarkę, urządzenie do nagrywania audio, miotacz psiego pieprzu i urządzenie pozwalające namierzyć nas za pomocą GPSu (które można połknąć).

Oprócz tego w ten kosmiczny kombinezon wbudowano system filtrujący powietrze, rurkę podającą płyny bezpośrednio do ust (zbiornik na nie znajduje się na plecach), celownik laserowy oraz kilka diod LED. Człowiek, który wymyślił to cudo nazywa się Troy Hurtubise. Przyznaje on, że przy budowie tej zbroi inspirowały go filmy takie jak RoboCop, Batman czy Gwiezdne Wojny. W tej chwili próbuje on znaleźć ludzi chcących wydać po 2000 dolarów za jednego Troyana. Wynalazca twierdzi, że powinien ich znaleźć wśród policjantów i żołnierzy. Czyżbyśmy znaleźli bardziej wygodne i lżejsze zastępstwo dla zbroi płytowych kurzących się w naszych szafach?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Tobie na nic, ale wojskowym jak znalazł, tym bardziej, że 2000$ za taki osprzęt to niedużo. Inna sprawa, że w takim kubraczku może być dość ciepło w Iraku. . .

  2. czy to znaczy że mężczyźni bedący z wojną na Ty znów będą wyglądac jak prawdziwi faceci?? Mmmm. . romantyczne ballady w wrsji 2 tysiace:)

  3. Ale do HEV suit z Half-Life’a jeszcze troche brakuje. 🙂 Nie ma automatycznej aplikacji morfiny ani anty-toksyn, brak pancerza reaktywnego, HUDa, monitorów zanieczyszczenia, czy głosowego interface’u. 🙂 No i rzecz jasna współczesny rycerz powinien wzorem Gordona Freemana nosić ze sobą łom! xP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here