INFORMACJA PRASOWA

Sony Computer Entertainment Polska proponuje kolejną fantastyczną zabawę dla fanów PSP oraz magicznego świata LittleBigPlanet i jego nietuzinkowego gospodarza – Sackboya.

Każdy kto ma konto na GaduGadu i/lub na portalu blogerów MojaGeneracja.pl już 25 listopada może wziąć udział w konkursie i wygrywać niezwykłe nagrody z LittleBigPlanet. Do zdobycia m.in.: konsole PSP, gry LittleBigPlanet, niesamowite gadżety, koszulki, torby i smycze.

Tymczasem warto się przygotować, bo nie ma wątpliwości, że uczestników będzie bardzo wielu. Jak to zrobić? Bardzo prosto: dodaj numer gadu Sackboya (GG # 677) do swojej listy kontaktów i zaproś przyjaciół, by zrobili to samo – będzie więcej emocji ze wspólnej zabawy. Potem na profilu Sackboya sprawdź jaki opis musisz mieć, by wygrywać nagrody i … nie zapomnij, że startujemy już 25 listopada! Regulamin i szczegóły już wkrótce na GG i mojageneracja.pl

Sackboy to nie lada rozrabiaka – każdy, kto choć raz zagrał w LittleBigPlanet dobrze o tym wie. Ale tym razem zaskakuje wszystkich kumpli na GG i na mojageneracja.pl. Odpisuje na posty – na swoim blogu. Możesz się do niego odezwać na Gadu Gadu- a pewnie zaprosi Cię osobiście do konkursu, zdradzi niektóre tajemnice i poradzi jak wygrać nagrody. Jak to zrobi? Sprawdź sam.

Jednak zanim na dobre zacznie się konkursowe szaleństwo, warto zajrzeć na stronę gry http://www.littlebigplanet.com/, żeby poskakać, pościgać się i trochę wysilić szare komórki w nieprzewidzianych sytuacjach, jakie czekają na graczy – na różnych poziomach LittleBigPlanet. Tym bardziej, że gra jest teraz dostępna w polskiej wersji językowej.

Ta wiedza może się potem przydać w konkursowych zmaganiach i rywalizacji o nagrody. Warto dołączyć już teraz do zwariowanej paczki kumpli Sackboya!

Odwiedź stronę Sackboya http://www.mojageneracja.pl/677 i wygrywaj w tym niezwykłym konkursie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here