Niestety druga część Sacred, całkiem przyzwoitego i rozbudowanego klona Diablo zaliczy kolejne opóźnienie. Tym razem programiści z Ascaron zarzekają się, że ich nowa produkcja pojawi się na sklepowych półkach w drugim kwartale 2008 roku. Jedynym powodem przesunięcia premiery Sacred 2: Fallen Angel jest wedle słów samych twórców pragnienie dopracowania gry w najdrobniejszych szczegółach. Poprawiona zostanie także stabilność gry. Jak pamiętamy pierwsza część nie grzeszyła bezawaryjnością. Niedopracowanie Sacreda potrafiło skutecznie zepsuć całą przyjemność z zabawy. Sacred 2 : Fallen Angel ma pojawić się na konsolę Xbox 360 oraz komputery PC. Oby zapowiedzi producenta okazały się prawdą. Liczymy na dobrą i dopracowaną grę!

Trzeba przyznać, że druga odsłona Sacred prezentuje się nad wyraz interesująco. No cóż. Musimy uzbroić się w cierpliwość. A na razie pozostają nam trailery:

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. jak nie będzie się dało grać wampirkiem tak jak w jedynce to sobie chyba odpuszczę, a ze strony gry wynika że niestety nie 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here