Polyphony Digital udowadnia, że modele samochodów w ich nowych wyścigach to klasa sama w sobie. Do naszej galerii dołożyliśmy właśnie kilka nowych fotek legendarnego Chevroleta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. 2 & 7 screen dają radę. Naprawdę jestem pod wrażeniem. Panowie z Polyphony wiedzą jak korzystać z photo moda gdzie wrzuć blur i co najważniejsze jak zasłonić pięknym autem cały tor aby nie można było ocenić reszty pod względem walorów graficznych:)

  2. Jak wyjdzie GT5 będzie standardowo, żadna inna gra nie zbliży się nawet na odległość mil do klasy jej grafiki i potrwa kilka lat zanim którakolwiek produkcja dorówna jej w tym względzie. Panowie z polyphony ustalają poprzeczkę sami dla siebie, w część trzecią gram do dziś i uważam że nie ma drugiej tak grywalnej i przyjaznej samochodówki. MOC

  3. To jest z gry?? Poprzeczka najwyżej położona jak tylko się dało. Im nowsze zdjęcia tym gra lepiej wygląda, ale widziałem gameplay dosłownie gniecie. Długo długo będzie ta porzeczka wisieć. Panowie i panie z polyphony zadziwiają na każdym kroku. SZACUN !!

  4. No Miażdzy juz teraz:) Niby otoczenie to jeszcze nie to co bysmy chcieli ale wiadomo ze w finalnej wersji otoczenie wgniecie nas rownie bardzo jak samochody A co mnie najbardziej cieszy Grafa to bedzie jedna z zalet Poprzeczke najbardziej i tak Polyphony podniesie pod wzgledem modelu jazdy Wyscigom szczegolnie symulatora jak zaowazylem stawiane sa jednoznaczne kryteria Zaczelo sie to od no wlasnie Gran Turismo To ma być takie a to takie a nie inne Po wyjsciu Forzy rozpoczela sie nagonka na GT Wpienia mnie to nieprzecietnie ale zjednej strony to rozumie Poprostu chcemy doskonalej wysnionej idealnej gry wyscigowej A taka gre moze zrobic tylko Polyphony wraz z Sony i otym wiemy A ja wierze ze Gran Turismo 5 bedzie wlasnie taka Wymarzona Gra Tego wszystkim zycze;) Jeszcze dlugo poczekamy GT5 w 2008r sie raczej niepojawi Ale napewno ten czas nie zostanie zmarnowany Dla ludzi robiacych GT gry to Pasja:) hobby milosc Radocha i to czuc w kazdej czesci Do tego Japonczycy to pracowite ludzie Tam nikt nie kombinuje u Nich liczy sie zespol

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here