Nareszcie coś konkretnego. Po bardzo krótkich klipach z Star Ocean 4 i Ninja Gaiden 2, panowie z Capcom postanowili uraczyć nas solidną porcją materiału filmowego. Nowy zwiastun z DMC4 trwa prawie cztery minuty i z tego co widzimy może popsuć radość z odkrywania tej pozycji na własną rękę. To, co zobaczycie pod naszym newsem jest wprowadzeniem do samej gry. Mimo to zachęcamy was byście rzucili okiem na ten klip. Mamy w nim muzykę, która może wam przypomnieć święta, które już za pasem. Mamy trochę akcji, która zawsze w tej serii stała na poziomie. Mamy…a co będziemy się rozpisywać. Znajdźcie te parę minut wolnego czasu i sami sprawdźcie. Zwiastun powinniście już widzieć pod treścią naszego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

12 KOMENTARZE

 1. Jakoś tak bez emocji. Intro trójki było bardzo dynamiczne a tutaj laska sobie śpiewa Nero ciacha demony, ale oczywiście zdążył na końcówkę i. . . no właśnie 😉 Mogliby dać jak wpada Dante 😛 I do tego to spowolnione tępo. . .

 2. technicznie jak to na Azjatów przystało dopracowany, scenariuszowo – nastrojowo beznadziejny ot po prostu kolejny „taki sam skośnooki” trailer. Takim mówię już: dowidzenia.

 3. Jakoś wykonania modeli, scenerii i efektów każe mi przypuszczać, że jest to realtime, a przynajmniej coś mocno do tego podobne.

  • Bez sensu. Intro pasuje raczej do typowego jRPG, a nie do hardkorowego slashera.

   Dobre porównanie. To znowu nie ten klimat. Przynajmniej nie będzie tak jak w DMC2 kiedy fabuła ruszała się pod koniec gry. . .

 4. Może klimat się zmienił, ale jest nieźle. Podoba mi się te intro. Niezwykle efektowna walka Nero, przy tej muzyce nabiera bardziej artystycznego charakteru. PSW intrze do 3 części Vergil i Dante walczyli także przy wolnej muzyce i nie powiem, że źle to wyglądało. . .

 5. W 3 części to źle nie wyglądało bo to była nie po prostu jakaś tam wolna muzyczka. Ona nadawała klimacik. A tutaj kompletnie nie pasuje. . . opera+slasher?

 6. W porównaniu z tym, co było przy trzeciej części, mamy mały spadek poziomu. . . Ladies anggentlemens, level down 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here