Tym razem skakać z radości mogą także polscy gracze, ponieważ znana jest data premiery nad Wisłą. U nas gra pojawi się nieznacznie później, bo już 20 listopada. Rodzimym wydawcą jest Cenega, która zaoferuje graczom odbycie przygody w jednej z dwóch wersji językowych. Pudełko z polskim Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent będzie kosztować 99,90 zł.

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent to czwarta odsłona popularnej serii, której głównym bohaterem jest tajny agent Sam Fisher. Tym razem przeszedł on znaczącą metamorfozę, stał się członkiem grupy terrorystycznej. Całe szczęście, to tylko przykrywka – jego zadaniem jest przedostanie się do szeregów wspomnianej organizacji i zniszczenie jej od środka. Aby zwiększyć szanse powodzenia misji, Sam otrzymał od swoich pracodawców nowe ruchy, broń i akcesoria. Pozna także wiele ciekawych osobistości, a jego wybory znacząco wpłyną na fabułę i zakończenie przygody.

Program oparty został na silniku graficznym znanym z poprzednich części. Nie oznacza to jednak, że oprawa wizualna nie uległa zmianie. Twórcy trochę podrasowali swój engin, chociaż na ogromne zmiany nie ma co liczyć. Sama w pełnej okazałości zobaczymy już niebawem, a jeśli wciąż nie jesteś pewien czy kupić Splinter Cell: Double Agent to nie martw się – Valhalla nie omieszka przetestować produktu!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here