Kilka dni temu pokazywaliśmy skąpy w detale materiał wideo z gry Bayonetta. Twórcy programu – panowie ze studia Platinum Games w którego skład wchodzi między innymi Hideaki Kamiya (Okami, Devil May Cry) dość niechętnie dzielą się ze światem informacjami na temat swojej nowej produkcji. Wiemy jedynie, że przyjdzie nam wcielić się w dość perwersyjnie ubraną bohaterkę, która walczyć będzie z hordami aniołów I demonów za pomocą broni palnej, białej oraz… no cóż włosów. Być może trudno w to uwierzyć, ale na szczęście w sukurs przychodzi nam nowy filmowy zwiastun prezentujący rozgrywkę. Cóż mogę dodać? Musicie zobaczyć te najazdy kamery, która lubi przebywać w okolicach krocza, ud i pośladków naszej odzianej niczym domina wiedźmy. No, a ten striptease przy ataku specjalnym który przywołuje smoka-z-włosów. Nie! Więcej już nic nie napiszę bo i tak już się cały spłoniłem niczym XIX wieczna, bogobojna pensjonarka. Po prostu sprawdźcie poniższy, jeszcze gorący materiał wideo pochodzący prosto z targów Tokyo Game Show 2008.

Zapraszamy także do dzisiejszej galerii gry Bayonetta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

17 KOMENTARZE

 1. jakoś nie podobaja mi się różowe pistoleciki z pomponami. . . jakoś przejaskrawione tu wszytko. . . a szkolda bo bylby fajne gdyby minnimalnie przesycenie tym japan stylem się zmniejszyło w tej grze.

 2. Zapachniało Devil May Cry4 z tą różnica ze dmc4 robili Japończycy i jest świetny a Bayonette robią amerykanie i jest, jak wszyscy stwierdzili, tandetna.

  • Zapachniało Devil May Cry4 z tą różnica ze dmc4 robili Japończycy i jest świetny a Bayonette robią amerykanie i jest, jak wszyscy stwierdzili, tandetna.

   Coś nie śledzisz ostatnich newsów o tej grze 😉 Jacy amerykanie? Żaden Amerykanin nie zrobiłby takiej gry

 3. Nie patrzcie na *upę !!! Tylko na to co dookoła. Tak wiem, to niełatwe. . .

  ciekawe jak pociąga za spust

  Jak pociąga Bayonetta. . . najważniejsze pytanie egzystencjalne końca 2008 roku 😉

 4. Tak tylko gadacie, a wszyscy i tak oglądają crotch-angleTV 😉 Daj jej jeszcze biczyk i będzie super. Tylko niech tytuł zmienią z Bayonetta na Spankgirl slutty adventures

  • Tak tylko gadacie, a wszyscy i tak oglądają crotch-angleTV 😉 Daj jej jeszcze biczyk i będzie super. Tylko niech tytuł zmienią z Bayonetta na Spankgirl slutty adventures

   Za długi tytuł nie przeszedłby przez sito speców od marketingu. Mam lepsze – Project M. I. L. F

 5. czuwam 😀 podmieniłem „kamerowany” trailer na świeżutki, przed momentem zamieszczony na GT normalny zwiastunik. Teraz możecie przyjrzeć się hmm. . . detalom jeszcze dokładniej!!!

 6. E tam mówicie tandeta. Gdyby za Bayonette wziął się Capcom to byłoby to mistrzostwo. Gameplay mimo wszystko bardzo ala DMC, któego jest pełnym fanem dlatego Bayonetta mimo tego, że wydaje ją żałosna Sega wyląduje w czytniku mojej PS3 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here