Jej nazwa jest wielce odkrywcza – Showdown: Scorpion. Wiemy już, że będzie to shooter widziany z perspektywy pierwszej osoby. Raduje nas niezmiernie osadzenie go w cyberpunkowych klimatach.

W tej chwili gra jest już ponoć na ukończeniu. Autorski silnik generujący grafikę 3D na dniach będzie w pełni funkcjonalny. System SI też działa i wedle obietnic, które słyszymy częściej niż informacje o możliwości trafienia szóstki w totka, zapewnić ma realistyczne zachowanie przeciwników. Składają się na nie takie manewry jak oskrzydlanie, chowanie się za przeszkodami terenowymi, bieganie wokół gracza i faszerowanie go ołowiem oraz współpraca między kilkoma jednostkami. Jesteśmy pod wrażeniem.

Wiemy też, że designerzy dopieszczają szeroko rozumianą grywalność i równoważą siłę rażenia broni. Gra przeniesie nas do roku 2030. Nie musimy jednak czekać aż tak długo, by zobaczyć pierwsze zrzuty ekranu z tej produkcji. Znajdziecie je zaraz obok tego newsa. A teraz przyznać się z ręką na sercu – kto przeczytał tę wiadomość do końca?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here