O nowym, odchudzonym urządzeniu pisaliśmy już parę razy. Wedle obietnic ma ono być o 19% cieńsze i 33% lżejsze. Na dodatek będziemy je mogli podłączyć do naszych olbrzymich telewizorów i na nich oglądać filmy czy grać w gry. To jedynie niewielka część zmian jakie czekają nas po otwarciu pudełka z konsolą. A zrobimy to już 20 września po wpłaceniu 19,800 jenów na konto Sony. Przekłada się to na jakieś 120 euro bez doliczania jakiegokolwiek podatku.Znając nasze szczęście w Polsce będzie to cena nie dla idiotów – 999PLN.

Wiemy również, że kable umożliwiające podłącznie konsoli do telewizora będą kosztowały około 13 euro za kompozytowe i S-video oraz 17 euro za D-terminal i component (myśleliście, że będą za darmo?!).

Nimi będziemy się jednak martwili później. Teraz wybieramy już w myślach kolor naszej nowej zabawki. Do klientów trafią takie soczyste barwy jak: Felicia Blue, Ceramic White, Piano black, Ice Silver, Rose Pink i Lavender Purple.

Urządzenie to na terenie Ameryki Północnej i Europy powinno się pojawić również we wrześniu. Termin ten może jednak jeszcze ulec zmianie. Odkładajcie więc pieniądze do skarbonki póki się da.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Oczywiście co do daty premiery w Europie możemy być spokojni, bo jak wiadomo EMEA to najważniejszy rynek dla wszystkich produktów Sony.

  2. Cena samej konsoli (nie w packu z grą czy filmem) kosztować będzie tyle co PSP teraz, po ostatniej obniżceDodam, że daty nie jestem pewny, bo już 13 września pojawi się zestaw PSP Slim wraz z grą Crisis Core: Final Fantasy . . . czyli 7 dni wcześniej niż jest tutaj napisane. i na koniec jeszcze raz napiszę: zmieńcie ten obrazek bo to fake PSP i jeszcze ludzi wprowadza w błąd.

  3. Rose Pink FTW !!! A co do ceny. . . to porażka, mam nadzieję, że u zachodnich sąsiadów, da się ją załatwić taniej.

  4. Nie traktuj naszych wróżb jako oficjalnej wiadomości. Sony jeszcze nie przysłało prasówki z oficjalną ceną PSP Lite. Rose Pink? W sam raz do trendi metrosexi różowej polóweczki 😉 (koniecznie wpuszczonej za klamrę od paska wielkości piłki do futbolu amerykańskiego). Gdyby ktoś pytał to nic nie mówiłem/pisałem bo trafię jeszcze ze swoją radosną twórczością na indeks materiałów zakazanych – szerzenie -jak to było?- pederastii ??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here