Osoby, które bały się albo nie miały czasu na mały wypad w przestworza i swobodne spadanie w kierunku twardej gleby, będą mogły zrobić to bez ruszania się z własnego domu. Grę Go!Sports Skydiving zapowiedział pracujący nad nią Josh Miller. W wielkim skrócie można ją opisać właśnie jako symulator swobodnego spadania. Za pomocą czujników wychylenia w SIXAXISie kierujemy śmiałkiem lecącym na łeb na szyję w dół. W trakcie „lotu” możemy a w zasadzie musimy wykonywać triki albo ustawiać się w szyku z innymi skaczącymi. Punkty dostaniemy również za trafienie w cel podczas lądowania. Tym tytułem pobawimy się w trybie single i w sieci ze znajomymi. Będzie on sprzedawany na usłudze sieciowej japońskiej firmy.

Jesteśmy pod wrażeniem pomysłu. W chwili gdy zaczęliśmy się zastanawiać czego jeszcze nie było w grach Sony zaskoczyło nas Sports Skydiving. Zwiastun tej pozycji znajdziecie na blogu Playstation.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Jesli to kiedys trafi w moje rece, to pierwsza rzecza jaka przetestuje bedzie animacja walniecia w glebe bez spadochronu. Wiem, sadysta ze mnie 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here