Powoli nową tradycją staje się wydawanie takich tytułów jak ten zarówno na płycie Blu-ray jak i usłudze sieciowej Sony. Tak też stanie się w tym przypadku. Niesamowicie dobrze zapowiadające wyścigi, które dadzą nam przedsmak produktu zmierzającego do sklepów w przyszłym roku, zostaną udostępnione graczom pod koniec tego roku (dokładnej daty nie podano).

W GT 5 Prologue znajdziemy tryb sieciowy, w którym zmierzy się szesnastu kierowców. Do dyspozycji będziemy mieli ponad czterdzieści aut, które wyruszą na kilka torów (między innymi London City czy Suzuka).Wszystkie przejazdy będziemy mogli oglądać w Gran Turismo TV a sama gra śmigać będzie w rozdzielczości 1080p. Prędkościomierz naszej wirtualnej wyścigówki pokazywać ma 60 klatek na sekundę. Nie możemy się doczekać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. ale zdzieranie kasy – niedługo za dema gier zaczną sobie kazać płacić, bo przecież taki prologue to takie wieksze demo. . .

  2. Nie do konca rozumiem – przeciez Prologue z tego co wiadomo do tej pory ma byc dostepny jako darmowy Download.

    Today, we sat in on a presentation hosted by Gran Turismo series creator Kazunori Yamauchi as he demonstrated some of the new features that will be present in Gran Turismo 5 Prologue. The game is due for release on the PlayStation Network as a free download later this year.

    za gamespot. comA nawet jesli bedzie platny to dostajesz 40 samochodow, kilka tras i MP na 16 osob – uwierz mi to wystarczy do dobrej zabawy do czasu wydania pelnej wersji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here