Japoński magazyn Famitsu potwierdza, iż kultowy fighter pojawi się na konsoli Wielkiego N. Wojownicy uzbrojeni w białą broń, którymi sterujemy za pomocą Wiilota? Brzmi to bardzo dobrze. Wyobraźnia pracuje nam na pełnych obrotach. Już widzimy jak tytuł ten staje się hitem na typowo męskich spotkaniach.

Sama gra przeżyje lekką metamorfozę. Walki nie będą oderwanymi od siebie starciami składającymi się z kilku rund. Tym razem każdy z wojowników wybierze się w podróż, w trakcie której spotka wielu przeciwników, których będzie musiał pokonać. Jak to wszystko wyjdzie w praniu. Zobaczymy…właśnie, wiemy tylko, że zobaczymy w przyszłości. W chwili obecnej do publicznej wiadomości nie podano daty premiery tego tytułu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Hm. . . może być ciekawie 🙂 Soul Caliburek 2 był najlepszą bijatyką na gamecubka więc i na wii nowa część powinna pokazać rogi ^^

  2. zapowiada się smakowicie tym bardziej że w wii jest remote i wilot fajnie się będzie grało mogło by nintendo zrobić jakieś rekawice boxerskie heh albo jakąś katane .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here