Wypowiedź jednej z najważniejszych postaci w świecie Xboxa 360 przytacza serwis 1Up. Moore został poproszony o skomentowanie statystyk dotyczących awaryjności konsoli. Odpowiedź, którą przytaczamy jest ciekawa: „Nie mogę skomentować tych liczb (statystyk dotyczących awaryjności przyp. red.) ponieważ ulegają one zmianom. Sprawą, którą powinien przejmować się klient jest to, jak go traktujemy. Wiecie, rzeczy się psują, a jeśli my traktujemy klienta dobrze i naprawiamy zgłoszoną usterkę to jest to właśnie to działanie, na którym najbardziej się skupiamy. Nie będę wypowiadał się na temat poszczególnych liczb ponieważ sprzedajemy konsolę w 36 krajach a to jest dość skomplikowany biznes”.

I już wszystko wiecie. Nie powinniśmy się przejmować żadnymi statystykami. Zamiast tego cieszmy się z faktu, iż Xbox 360 dostępny jest w tak wielu krajach. Możemy się również cieszyć jeśli nasza konsola jeszcze się nie popsuła a zarazem mieć nadzieję, że ten skomplikowany biznes zaowocuje kiedyś tworem o pięknej nazwie Xbox Live Polska.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

 1. Moja odpukać dział bez zarzutu, bez dodatkowych coolerów i innych udziwnień. A co do XBL Polska. . . Dluuugo jeszcze nie. . . no bo ile osób opłaca XBL Gold w Polsce?

  • Polecam wiadomość

   Moja odpuka?zia? bez zarzutu, bez dodatkowych cooler? innych udziwnie? co do XBL Polska. . . Dluuugo jeszcze nie. . . no bo ile os?p?aca XBL Gold w Polsce?

   u mnie też śmiga. . . a co do XBL Gold w POlsce to nikt nie ma bo ja n jestem na Hawajach 🙂

 2. o ile nie lubie takich PRowskich belkotow to tym razem mowi gosc z sensem i sie z nim zgadzam, jak juz kilka razy mowilem – X mi padl ale mialem nowego w 5 dni roboczych i za to cenie M$

 3. Właśnie dziś, kolejny z moich kolegów dołączył do elitarnego klubu „Ring of Death”. Konsolka leci back to Bill, zobaczymy ile tym razem to potrwa.

 4. Daj znać po ilu dniach wróciła. Mój kumpel oddał walnięty monitor LG do serwisu. Już niebawem mija miesiąc. . .

 5. Za to „mój” wrócił do pudełka i se czeka, chociaż sie niczego nie doczeka. Natomiast za czasów jego, krótkiego, użytkowania nie było problemów prócz 1-3 zwiech w pozycji pionowej. Podsumowując „nic”, to jednak wole jak sprzęt się nie psuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here