Jeśli nie zaskoczył was tytuł naszej wiadomości, to jej kolejne zdanie już powinno. Nowe dzieło Square Enix nie dość, że wychodzi tylko i wyłącznie na pecetach, to jeszcze nie jest jRPGiem. Zamiast takiej gry otrzymamy strategię czasu rzeczywistego zatytułowaną Order of War. W sklepach powinniśmy ją zobaczyć już jesienią tego roku.

Pod treścią naszego newsa znajdziecie pierwszy, całkiem ładny materiał filmowy z tej pozycji. Doczytajcie jednak co jeszcze wiemy, zanim go włączycie. W grze znajdą się dwie kampanie. Obie cofają nas w czasie do roku 1944. W pierwszej pokierujemy amerykańskimi wojakami, nacierającymi na Berlin z zachodniej części Europy. W drugiej staniemy po stronie Niemców, broniących się przed atakiem Związku Radzieckiego. Obie kampanie będą opowiadały osobną historią i co oczywiste w każdej znajdziemy zupełnie inne misje i cele do wykonania. Po ukończeniu zabawy w trybie dla jednego gracza będziemy mogli przenieść się do sieci. W tej chwili wiemy, że w Order of War znajdą się tryby Skirmish i Deathmatch.

Firma Square Enix zdradziła też, że wirtualni generałowie pokierują armiami składającymi się nawet z tysiąca żołnierzy i dodatkowych dywizji pancernych, artylerii i lotnictwa, wspierającego działania na lądzie. Nie zabraknie też olbrzymich map i świetnej grafiki (to słowa wydawcy). Tę ostatnią możecie zresztą podziwiać po wejściu do naszej galerii. Umieściliśmy w niej dziesięć fotek z zapowiedzianego właśnie tytułu. Zobaczycie je obok tej wiadomości.

Aktualizacja: Nasze źródła podają różne tytuły tej pozycji. Na oficjalnej stronie Square Enix nosi ona jednak nazwę Order of War i z niej będziemy korzystali.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. jak widzę kolejną grę w temacie WWII to robi mi się słabo, któregoś dnia okaże się że więcej bitew zostało domontowanych przez projektantów gier niż faktycznie się wydarzyło

  2. obawiam sie ze grafika w RTS’ie to nie wszystko a square enix nie ma na tym polu w zasadzie zadnego doswiadczenia. . . wiec przeczuwam ze bedzie marnie. . . niestety. . . niech lepiej wydadza pelnoprawnego FF na PC’ta ;d. . tak jak to bylo jedynie w zasadzie z VII 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here