Firma Square Enix zdradziła datę premiery kolejnej odsłony gry z serii Star Ocean. Posiadacze konsoli Xbox 360 zagrają w nią już dziewiętnastego lutego…o ile mieszkają w Japonii albo Ameryce Północnej. Uwielbiany przez wydawców Stary Kontynent jak zawsze musi się uzbroić w cierpliwość. U nas grę zobaczymy na wiosnę. Niestety Kwadratowi nie sprecyzowali kiedy dokładnie będziemy mogli ją nabyć.

Czekamy więc na jakieś konkretne informacje, a jednocześnie zachęcamy was do rzucenia okiem na trzy pliki wideo z tytułowej produkcji. Materiały te koncentrują się na walkach jakie w grze będzie toczyła prowadzona przez nas drużyna. Umieściliśmy je oczywiście pod treścią newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Chyba chca zeby to ludzie z Europy spiracili. . . A pozniej bedzie mozna napisac, ze Europa nie ma wiekszego znaczenia strategicznego, bo tutaj sprzedaz jest bardzo niska. . .

    • Mogli dać więcej gadających budzików i byłby hit murowany. A tak to nie wiadomo czy będzie. [ironia mode off]

      A to podobno ja sie gier czepiam :PUwaga, chwale!Star Ocean mial zawsze niezly klimat, szczegolnie EX. No ale jest to mocno „japonska” pozycja, wiec wiadomo ze nie kazdemu musi sie ona podobac.

  2. Naprawdę kiedyś uwielbiałem jRPG. Do dziś cenię je za fabułę, ale na prawdę mam dość walki z galaretowatymi niby-glutami, zabójczymi grzybkami, śmiercionośnymi gąsienicami itd. Albo wyobraźnia mi siada, albo małe skośnookie ludziki zaczynają przeginać pałę. Nie wiem. Straciłem rachubę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here