Niestety i w tym tygodniu Sony nie dostanie od nas złotego medalu za zasługi, udostępnianie ciekawych nowości. Z tego co widzimy na Playstation Network nie ma ani jednej nowej wersji demonstracyjnej. Nabyć możemy natomiast grę Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars. Dobrze, że do jej tytułu nie dodali jeszcze super-duper, hiper, ekstra. Na liście udostępnionych gier znalazły się także Buzz! Master Quiz oraz Fight Night Round 3 na PSP.

To już niestety wszystko jeśli chodzi o „większe” nowości. Spójrzmy więc na dodatki. Wielbiciele gitarowego grania jak zawsze mogą pobrać nowe utwory do Rock Band i Guitar Hero (darmowe kawałki Bruce'a Springsteena). Czekają na nas także nowe ubranka dla szmacianek z LittleBigPlanet wśród których znajdziemy też darmowe kostiumy. MałaWielkaPlaneta wzbogaciła się także o edytor poziomów z motywami z gry God of War.

Z innych nowości warto wymienić Filmer Pack do Skate 2, który umożliwia nagrywanie dość długich materiałów filmowych, nową mapę dla Mirror's Edge (można ją pobrać za darmo) oraz Hero Arena do Lord of the Rings: Conquest. Ostatni z wymienionych dodatków również możemy pobrać za darmo. Dzięki niemu nasi herosi mogą walczyć z innymi bohaterami na specjalnej arenie.

W przypadku materiałów filmowych na uwagę zasługuje zwiastun Final Fantasy XIII. Możemy także ściągnąć klipy z High Velocity Bowling oraz Magic Ball. Japońska firma udostępnia także darmowy temat z gry Crash Commando.

I to już wszystko. Po raz kolejny nie możemy aktualizacji PSN nazwać rewelacyjną. Nie będziemy jednak narzekali. Zamiast tego wolimy przedstawić garść statystyk związanych z usługą sieciową Sony.

Najczęściej pobieranym dodatkiem jest w tej chwili Variety Map Pack do Call of Duty 4. Wśród mini-gier największym powodzeniem cieszy się PAIN choć popularne są także Super Street Fighter II: Turbo HD Remix (którego wciąż nie kupimy w Europie), Mortal Kombat II oraz Suikoden. Najbardziej popularna wersja demonstracyjna to demo Star Wars: The Force Unleashed, a z kostiumów z LittleBigPlanet najwięcej osób pobiera ubranko Sack in the Box.

W Domu Playstation wielbiciele elektronicznej rozrywki najczęściej sięgają po bluzę z kapturem, t-shirt ozdobiony motywem z Resident Evil Degeneration oraz mikrododatek Summer House. Wśród filmów nie ma zaskoczenia. Najbardziej popularny jest Mroczny Rycerz choć po piętach depczą mu Mirrors, Babylon AD oraz Max Payne. W przypadku seriali najwięcej osób ogląda Family Guy'a. Na kolejnych pozycjach znajdziemy 24 Godziny (sezon siódmy) i Watchmen (sezon pierwszy). Ok, starczy tych statystyk. Nie samym PSN żyje przecież świat elektronicznej rozrywki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. żałosny kontent jak co tydzień. Podejrzewam że wszyscy odpowiedzialni za sklep przesiadują w kafejce PS Home. . . Eehh nie ma to jak przesyt formy nad treścią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here