Kiedy pierwszy raz o niej usłyszeliśmy w planach były jedynie wersje przeznaczone dla posiadaczy Playstation 3 oraz Xboxa 360. Sytuacja ta uległa już zmianie. Najwyraźniej ktoś w Lucasarts przeczytał o wszystkich deweloperach, którzy wątpili w sukces konsoli Wielkiego N a teraz na gwałt tworzą na nią gry. Autorzy Force Unleashed postanowili nie być gorsi. Dzięki temu my możemy napisać newsa o nowym tytule na Wii.

Produkcja ta będzie wykorzystywała wiilota i nunchuck, dzięki którym poczujemy moc jeszcze silniej niż sam Luke Skywalker. Moc pozwoli nam również zmierzyć się z przyjaciółmi w sieci. Produkcją tego tytułu zajmuje się studio Krome, które możecie (lub nie) znać z Ty the Tasmanian Tiger. Prezes LucasArts, pan Jim Ward tak tłumaczył decyzję o przeniesieniu gry na Wii: „Wii to wspaniała platforma dla The Force Unleashed ponieważ kontrolery tej konsoli naprawdę powołają ją do życia. Pracowaliśmy bardzo ciężko by mieć pewność, że gra na Wii jest naprawdę unikalna i po to żebyście mogli uwolnić moc”.

Już myśleliśmy, że LucasArts chce żebyśmy uwolnili portfele od ciążącej im gotówki. Dobrze wiedzieć, że się myliliśmy a za wszystkim stoi Moc.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. może to tylko port, ale mogę się założyć że machanie mieczem świetlnym za pomocą Wiilota będzie 100x przyjemniejsze od pada 😉 a może LucaArt pomyśli nad leżacą w konsoli Wii kasą i wydadzą jakiegoś exclusive’a 🙂

  2. Miejmy nadzieję, że ruchy będą naprawdę ciekawie zaprogramowane, np. podobnie jak w Dragon Ball. Albo jeszcze lepiej, czemu gracze nie mogiby sami zaprogramować ruchy jakie chcą wykorzystać na Wii? Utworzyć jakiś program, a potem różne wariacje ruchów gracze w prosty sposób mogliby zaimplementować w grze. Wszystkie dane byłyby zapisane na karcie flash. Wtedy naprawdę można by wymachiwać łańcuchem sterując Mrocznym Księciem w Prince of Persia:D.

  3. Uwialbiam Star Warsy, a Force Unleshed to świtny tytuł na Wii. Wyobraźić sobie tylko to rzucanie przeciwnikami własnymi rękami. ;D

  4. I jeszcze co do wujo444, LucasArts nie opłaca się robić jakiejkolwiek gry na Wii exclusivem bo jedną, taką super zajebistą jest właśnie Force Unleshed. A to już dawno zapowiedziane na inne konsole

  5. http://pl. youtube. com/watch?v=VuzFzs0hPKc&m%20. . . ed&search=po co sobie wyobrażać. . ktoś to zrobił za nas i można to już zobaczyć 😀 i mam wrażenie ze ta wersja zepchnie pozostałe w cień. . . nawet jeśli będzie jej brakowało jakiś tam rozdzielczości w HD. . . ba!. . . moge sie założyć ze tak będzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here