INFORMACJA PRASOWA

Tej jesieni wszystkich fanów jazdy na deskorolce czeka wspaniała zabawa i wiele wrażeń. Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery gry skate., o której wśród skaterów i fanów gier komputerowych krążą już legendy. Będzie ją można zobaczyć na skate. Town Tour07.

Wszyscy, którzy przyjdą 21 września do Centrum Handlowego Blue City w Warszawie, będą mogli na konsolach Xbox 360™ zmierzyć się z Dannym Wayem, dwukrotnym zdobywcą złotego medalu w “X Games” – najbardziej prestiżowych zawodach na świecie. A skaterzy, dla których nie jest straszny Smith Grind czy Backside Heelflip, wezmą udział w organizowanych przez firmę 79 TH. zawodach deskorolkowych na specjalnie wybudowanej minirampie oraz zmierzyć się w “Game of Skate” w skateparku Kamuflage. Na najlepszego skatera czekać będzie konsola Xbox 360™ oraz gra skate. A wszystko to odbywać się będzie przy muzyce najpopularniejszych polskich DJ-ów.

Po imprezie w Warszawie Town Tour zawita także do Katowic (6 października), ponownie do Warszawy (12 października), Poznania (18 października) i Wrocławia (20 października). skate. Town Tour07 odwiedzi także Kijów (23 – 25 września) oraz Lwów (26 – 27 września). W obu tych miastach odbędzie się sesja fotograficzno-filmowa, w której wezmą udział najlepsi polscy deskorolkowcy. Materiał, który powstanie, będzie można obejrzeć podczas kolejnych imprez touru oraz na stronie www.towntour.pl.

Symulacja jazdy na deskorolce, czyli gra skate. jeszcze przed premierą otrzymała w prasie branżowej wysokie recenzje. O jej wysokim poziomie świadczy 9/10 punktów od takich zagranicznych mediów growych jak IGN, Gamesradar i 1up.com. Nasz rodzimy magazyn konsolowy NEO+ ocenił tę grę na 8,9/10 punktów. Zadaniem gracza jest wykonanie na deskorolce ewolucji, które wzbudzą uznanie innych skaterów oraz zwrócą uwagę najważniejszych magazynów skateboardingowych. Gra wiernie odzwierciedla również kulturę jazdy na desce. Premiera skate. na konsolę Xbox 360™ będzie miała miejsce 28 września, a na platformę PLAYSTATION®3 – również w tym roku, ale w późniejszym terminie.

Harmonogram imprez w ramach skate. Town Tour07:

Warszawa (Blue City i skatepark Kamuflage), 21 września
Testy gry skate. Electronic Arts na Xbox 360
Game of Skate / skatepark Kamuflage
Miniramp contest / hol główny Blue City
Wstęp wolny

Kijów, 23 -25 września
FOTO-VIDEO SESSION

Lwów, 26-27 września
FOTO-VIDEO SESSION

Katowice (Paderewa), 6 października
Besttrick
SKATE PARTY VIDEO-FOTO SHOW

Warszawa (klub Melodia), 12 października
SKATE PARTY VIDEO-FOTO SHOW

Poznań (klub Post Dali Plaża), 18 października
SKATE PARTY VIDEO-FOTO SHOW

Wrocław (skatepark zajezdnia), 20 października
Besttrick
SKATE PARTY VIDEO–FOTO SHOW

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here