INFORMACJA PRASOWA

Kontynuacja doskonale ocenianej gry Star Wolves ponownie pozwoli graczom zwiedzić kosmos i wykonać szereg niebezpiecznych misji. Gra zostanie wydana w najbliższy Piątek 7 września 2007, w polskiej wersji językowej z napisami. Star Wolves 2: Gwiezdne Wilki dołączy do inicjatywy Rewolucja Cenowa i kosztować będzie jedynie 29,90 PLN.

Star Wolves 2 to:

Kontynuacja bestsellerowej strategii kosmicznej z elementami RPG.
Ogromy świat gry z ponad 50 systemami gwiezdnymi i całkowitą dowolnością wyboru.
Nowe statki, w tym ogromne lotniskowce, ulepszone myśliwce i jednostki zbudowane z wykorzystaniem technologii obcych.
Rozbuduj swój statek, korzystając z szerokiego wachlarza dodatków.
Nowe postacie i najemnicy, którzy dołączą do twojej drużyny.
Nieliniowa fabuła i kilka sposobów na wykonanie każdej misji.
Sam wybierz, które misje wykonać i którą ścieżką rozwoju pójść.

OPIS GRY:

Minęło sześć lat od czasu pierwszej kampanii Gwiezdnych Wilków w roku 2226, kiedy to przywrócona została równowaga w galaktyce, a złowrogie korporacje pozbawiono władzy i usunięto na dalekie jej krańce. Imperium wciąż walczy jednak z obcymi. W tej fazie wojny wykorzystywanie ogromnych armad statków wojennych nie wchodzi w grę – potrzebne są niewielkie, wyspecjalizowane siły szybkiego reagowania. Co to oznacza? Że słynne Gwiezdne Wilki znów wkraczają do akcji!

Zagraj w tę fantastyczną, trójwymiarową, kosmiczną grę strategiczną, zawierającą elementy RPG i taktyki. Wkrocz w świat kosmicznych łowców nagród, którzy tym razem walczą dla potężnego imperium. Sprytni wrogowie, komputery, które zbuntowały się przeciwko ludziom, kosmici i piraci tylko czekają, aby cię pokonać i podbić bezbronne planety.

WIĘCEJ INFORMACJI O GRZE:

– Strona o grze: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=3457
– Oficjalna strona: http://games.1c.ru/starwolves2/
– Zamów grę: http://sklep.cenega.pl/index.php?m1=cart&act=add&p_id=3457

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Jedynka jak dla mnie była, wręcz genialna, ale 2 to jak dla mnie gorsza wersja 1. Ta sama grafika, tu akurat mi nie przeszkadza, ale dokładnie ten sam silnik, a kod gry całkowicie do bani. Grałem w demo, gra non stop sie zawiesza :(, pomysł o swobodzie całkiem niezły ale realizacja pozostawia dużo do życzenia.

  2. Jedynka super, gralem tez w 2 ale zatrzymała mnie tylko na 20 min, od jedynki nie potrafilem odejść. Zauważyłem, że jest znacznie trudniejsza. Pewnie po dłuższej chwili wciąga tak samo jak poprzedniczka. W zasadzie gra, o której mało się mówi, a jest naprawdę świetna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here