INFORMACJA PRASOWA

Ta niespodzianka to nowa i zarazem ostatnia fala super tytułów oznaczonych charakterystyczną pomarańczową naklejką.

Dziś ujawniamy dwa z nich – Broken Sword: Anioł Śmierci i Scarface: Człowiek z blizną.

* Broken Sword: Anioł Śmierci – najnowsza odsłona słynnego cyklu gier przygodowych. Jest to wydanie wzbogacone o poprzednią część serii, Broken Sword: The Sleeping Dragon.

* Scarface: Człowiek z blizną – rewelacyjna gra akcji w stylu GTA, będąca adaptacją kultowego filmu Briana De Palmy z niezapomnianą kreacją Al Pacino.

Obie gry ukażą się w dniu 14 czerwca w grupie ostatnich tytułów wydanych w ramach serii Fajna Cena. Obie gry będą dostępne w polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 49,99 PLN.

Kolejne tytuły przygotowane na pożegnanie serii Fajna Cena przedstawimy już wkrótce. Więcej informacji o grach można znaleźć na stronach www.gram.pl/Scarface i www.gram.pl/BrokenSword4.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Rozpatruje tą samą możliwość co Zarnuk. To bardzo atrakcyjne wydanie skoro dorzucona jest do niego także poprzednia część. Trzeba to przemyśleć:)

  2. Scarface też nie jest słaby. Za taką kasę to i dla samej muzyki warto go nabyć. Na długie letnie weekendy tytuł jest w sam raz. Zresztą polecam (skromnie, bo moja) recenzję tego tytułu, która „wisi” na Valhalli.

  3. Może i bym się skusił na Scarface. . . tyle tylko, że ze względu na brak czasu pozostanę przy tytułach, które otrzymałem do zrecenzowania i skończy się na tym może. . . 🙁

  4. Gierkę opłaca się teraz kupić, a pograć możesz już w wakacje, kiedy to nadmiar wolnego czasu będzie ci doskwierał.

  5. Ciekawa opcja. . . Jednak nie dla mnie, niestety. Znowu wpadłem w szpony World of W. Ergo – nie mam czasu na inne gierki. A szkoda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here