Druga odsłona God of War na PlayStation 2 odniosła spektakularny sukces. Gra była na tyle dopracowana, że dorównywała produktom wydanym na konsole nowej generacji. Obecnie wszyscy posiadacze PS 3 z niecierpliwością wyczekują na kolejną odsłonę sygnowaną rzymską liczbą III. Jednakże zanim to nastąpi na PSP pojawi się God of War: Chains of Olympus. Jak podaje Sony Computer Entertainment demo gry pojawi się już siódmego września, a sama gra będzie miała premierę jeszcze w tym roku. Jak łatwo przypuszczać będzie to okres świąteczny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Ta gra to wielka nadzieja PSP, jeśli tytuł sprzeda się w imponującym nakładzie to może inni developerzy zwrócą uwagę, że może jednak warto coś wydać na tą konsolkę.

    • Ta gra to wielka nadzieja PSP, jeśli tytuł sprzeda się w imponującym nakładzie to może inni developerzy zwrócą uwagę, że może jednak warto coś wydać na tą konsolkę.

      Po części zgadzam sie z tobą, ale to że developerzy nie zwracają uwagi na PSP to bzdura. Powstało jeż wiele znanych tytułów natę konsolkę, God of War jeszcze bardziej sprzeda tę konsolę. Twierdze, ze seria GoW to najlepsze gry jakie dotychczas powstały. Żadna gra mnie jeszcze tak nie przyciągnęła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here