Nie będę się jednak rozpisywał. Czym są TOPki zapewne się domyślacie. To nasze własne, subiektywne listy hitów, kitów i innych rzeczy wartych wymienienia zebrane w krótkich (albo dłuższych zestawieniach). Na dobry początek przygotowaliśmy dla was listę dziesięciu wydawców, których posunięcia i tytuły wydawanych gier, wywarły na nas największe wrażenie. Tekst autorstwa Wojtka Borowicza już powinniście widzieć obok mojego wpisu.

Do TOP 10 wydawców gier dołącza pierwsze z kilku zestawień ulubionych dziesięciu tytułów redaktorów Valhalli. Jako pierwszy swoich dziesięciu faworytów zaprezentuje najmłodszy (stażem) z Wikingów kierujących Drakkarem – jest nim Kamil Przybysz. Już jutro jednak zobaczycie kolejną tego typu listę, pojutrze jeszcze jedną itd.

Dlaczego postanowiliśmy w ten sposób zaprezentować swoje ulubione produkcje? To w zasadzie rodzaj eksperymentu. Dzięki niemu unikniemy kłótni o to, czy produkcja X powinna być na 15 czy 16 miejscu. Lista nie jest też anonimowa. Gdybyśmy po prostu wymienili 30 najlepszych gier tego roku, to nigdy byście się nie dowiedzieli kto konkretnie na nie głosował, i komu dany tytuł podobał się najbardziej. Oczywiście forma tego podsumowania jest jeszcze otwarta. Dajcie nam znać co myślicie na temat takiego rozwiązania.

A co zobaczycie jutro i pojutrze? Na pewno kolejne osobiste TOP 10. Nie zabraknie także V-Topek czyli zestawienia gier, które albo zaskoczyły nas kilkoma bugami, albo były zaskakująco słabe, albo okazały się zwykłymi przereklamowanymi gniotami. Oczywiście zerkniemy też w naszą szklaną kulę i sprawdzimy, którym pozycjom powinniśmy się przyglądać w przyszłym roku.

Nie powinno także zabraknąć jeszcze paru recenzji, uzupełniających nasze podsumowania, listy przebojów. Mamy nadzieję, że do końca roku będziecie zaglądali na Valhallę. Na zachętę dodam, że jak dobrze pójdzie, to teksty nie będą jedyną niespodzianką, jaką dla was przygotujemy. I już tak na zakończenie chcę wam wszystkim życzyć jednej konkretnej rzeczy. Chciałbym żebyśmy wszyscy dysponowali większą ilością czasu, która pozwoli nam pogodzić codzienne obowiązki z niewątpliwą przyjemnością jaką jest granie na pececie czy konsolach.

A teraz zachęcam was już do rzucenia okiem na dzisiejsze teksty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTop 10 wydawców 2008
Następny artykułTop 10 wydawców 2008

4 KOMENTARZE

  1. Ja mam nadzieje ze wasze święta byly lepsze od moich, wtedy będę szcześliwy, a że dam głowe, że tak bylo [niestety jak kazdy mam jedna, mimo wszystko ją dam ;)], to będę sześliwy[czy też jestem;)]Czekamy na Toopki 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here