– Druga część Mafii zajmie nam około piętnastu godzin. A przynajmniej jej „krytyczna ścieżka”, jak twierdzi Alex Cox z 2K Games i czegokolwiek by to nie znaczyło. Według jego zapewnień całość ma być wystarczająco długa by dawać „uczucie epickości”. Jak będzie naprawdę, przekonamy się już w sierpniu bieżącego roku.

– Electronic Arts zarejestrowało markę Darkspore. Spore po Ciemnej Stronie Mocy? Trzy złożone jakiś czas temu wnioski nie są zbyt bogate w informacje, jednak można spekulować, iż przynajmniej częściowo są one powiązane z nieujawnionym jeszcze projektem EA, jaki miałby zadebiutować w pierwszym kwartale 2011 roku.

– Jedna z przedstawicielek 2K Games, kryjąca się pod nickiem 2K Elizabeth, ujawniła, że już wkrótce wydany zostanie kolejny patch dla BioShock 2. Powstaje on z myślą o wszystkich trzech wersjach platformowych i skupi się na poprawkach związanych ze stabilnością rozgrywek sieciowych oraz przyśpieszeniem płynności. Konkretna data debiutu powinna pojawić się w niedalekiej przyszłości.

– Druga część White Knight Chronicles, znana też jako Awakening of Light and Darkness, otrzyma już na dniach swoją datę premiery. Konkretna zapowiedź odbędzie się na łamach nadchodzącego wydania magazynu Famitsu, gdzie pojawi się też obszerny materiał odnośnie tej produkcji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here