Wiecie, że 2011 rok będzie „niesamowity” dla wszystkich hardkorowych fanów elektronicznej rozrywki posiadających konsolę Xbox 360? Ja tego nie wiedziałam aż do momentu, gdy przeczytałem wywiad w serwisie CVG z panem Kevinem Unanqst’em (co za nazwisko!) z Microsoftu. Pan Kevin U. Stwierdził dobitnie, że obecny rok będzie fantastyczny dla graczy. Czy to tylko zaklinanie rzeczywistości? Unanqst wymienił kilka produkcji, które powinny zainteresować posiadaczy X’a – wyliczankę zaczął od nadchodzącego Homefronta, Batman: Arkham City oraz oczywiście Gears of War 3.

To właśnie na trzecie Gearsy od Epic Games Microsoft liczy najbardziej. Warto wspomnieć, że podano oficjalną datę premiery tego tytułu. Marcus Fenix i jego brygada skopie tyłki Locustom 20 września.

Swoją droga to ciekawe, że Microsoft tak plącze się w zeznaniach. Pod koniec ubiegłego roku po oszałamiającym debiucie Kinecta gigant z Redmond twierdził, że rok 2011 będzie należał do kontrolerów ruchowym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Gearsy będą świetne, ale mam wrażenie, że GoW3 i potencjalna nowa Forza, która dla mnie na dłuższą metę jest nużąca,to jednak za mało, aby skutecznie konkurować z Sony. Kupie nowe Gearsy, ale jeszcze wcześniej postawie obok klocka PS3 ;)Sony wreszcie trochę dorosło i zmężniało, więc będzie czym się bawić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here