Produkcją tej gry zajmie się wewnętrzny zespół Sierra Entertainment – High Moon Studios. Jest ona owocem współpracy między wydawcą a Ludlum Entertainment. Według zapewnień producenta gra ma łączyć najlepsze momenty, które znamy z książek i filmu „Tożsamość Bourne’a”. Wcielimy się w niej w tytułowego agenta, człowieka wyszkolonego do wykonywania najtrudniejszych zadań, który w wyniku przedziwnego splotu wydarzeń sam stał się celem dla innych ludzi od misji specjalnych.

Sama gra będzie pozycją szpiegowską ukazaną z perspektywy trzeciej osoby. Będziemy w niej walczyć wręcz, używać broni palnej i w zapierający dech w piersiach sposób uciekać przed pościgami. W tej chwili wiadomo już, że The Bourne Conspiracy trafi na Playstation 3 oraz Xboxa 360. Jego premiery możemy się spodziewać w okolicach lata przyszłego roku. Więcej szczegółów na temat tej gry poznamy podczas tegorocznych targów E3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Brzmi bardzo ciekawie. Filmy stoją na wysokim poziomie – spory potencjal na przeniesienie tego na ekran monitora. Szykuje sie cos w podobie do Splinter Cella a takich gier nadal jak na lekarstwo. Czekam ze zniecierpliwieniem na kolejne info.

  2. Jeżeli ma łączyć film z książką, to fabuła nie będzie ani z filmu ani z książki ;)Film był dobry, książka jeszcze lepsza, ale oprócz niektórych imion i nazwisk to filmu nic nie wiąże z książką. Nie zrozumcie mnie źle, nie uważam, że to będzie zła gra. Po prostu chcę delikatnie zwrócić uwagę, że to jest gra w klimatach trylogii Ludluma, która (z tego co w newsie zostało napisane) nie będzie bazować na książkach. Wiem, wiem – zrzędzę :PTrzymam kciuki za tą produkcję, a żeby to była dobra gra 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here