Za tytuł ten odpowiadai studio High Voltage. Swoją najnowszą produkcję zachwalają oni jako najbardziej zaawansowaną technologicznie grę na Wii. Nie dość, że ma ona imponować grafiką dzięki użyciu takich sztuczek, jak Real-time normal mapping, reflection and refraction, emissive and iridescent materials, projected lights and textures oraz jeszcze trochę innych mądrze brzmiących określeń, to jeszcze będzie wspierała przystawkę MotionPlus. Spodziewać można się też współpracy z Wii Speak oraz trybu multiplayer, umożliwiającego zabawę w sieci jednocześnie nawet szesnastu osobom.

Na nic jednak zdałyby się te wszystkie enigmatyczne, zaczerpnięte prosto z tech-talku zwroty, gdyby The Conduit wciąż pozostawał grą pozbawioną wydawcy. High Voltage nie musi już jednak obawiać się o klapę swojego, dość nietypowego biorąc pod uwagę docelową platformę, projektu. Zainteresowała się nim japońska legenda tej branży, Sega. Błękitni dodali The Conduit do swojego planu wydawniczego i w chwili obecnej zamierzają wypuścić produkt na rynek już na wiosnę przyszłego roku.

Najnowsza gra ze stajni High Voltage opowiadać będzie historię amerykańskiego agenta, nazwiskiem Ford. Pracuje on w Waszyngtonie, gdzie zajmuje się, jak na prawdziwego bohatera przystało, odpieraniem ataku wrednych kosmitów. Z pomocą w tym ciężkim zadaniu przyjdzie mu cała gama nowoczesnego ekwipunku, dostarczanego przez Secret Service oraz gadżet o nazwie All-Seeing Eye.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here