We wrześniu pisaliśmy o tym, że koreański deweloper Reloaded nabył prawa do posługiwania się CryEngine 2. Już wtedy wiedzieliśmy, że powstanie gra MMO, korzystająca z silnika, który napędza przepięknego Crysis.

Dziś zdobyliśmy pierwsze informacje na jej temat. Studio twierdzi, że pozycja ta będzie grą akcji typu MMO, ukazaną z perspektywy trzeciej osoby. Główny nacisk położono w niej na walki player-versus-player i fabułę. Ta zapowiada się dość interesująco, choć nie jest niczym, czego byśmy już nie przerabiali.

Ludzkość wymyśliła technologię, umożliwiającą jej podróżowanie między dwoma równoległymi światami. W tym momencie trochę się pogubiliśmy. Z dalszej części informacji prasowej wynika, że będziemy podróżowali w czasie. Najprawdopodobniej nie są to więc światy równoległe. Wróćmy jednak do tematu.
Gracz będzie wykonywał zadania w przeszłości, które wpłyną na to, co dzieje się w teraźniejszości. Jak zostanie ukazane otoczenie, które wciąż zmienia się w zależności od poczynań grających? Tego jeszcze nie wie nikt poza ludźmi z Reloaded.

Jak zwykle jednak wszystko co robimy sprawić ma, że ludzkość nie unicestwi sama siebie. Ok zwykle chcą nas załatwić kosmici, ale dużej różnicy między tymi scenariuszami nie widzimy. To już wszystko co wiemy na temat The Day. Następnych informacji na jego temat nie powinniśmy się spodziewać lada moment. Premierę gry jak wiecie, wstępnie ustalono na 2010 rok.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. pytanie brzmi czy gra będzie CIEKAWA

    To po pierwsze a po drugie jak się pojawi pytanie „czy to będzie dobra gra” to odpowiecie – przecież dopiero za 3 lata będzie, skąd mamy wiedzieć. Stąd pytanie o to czy te wszystkie podróże w czasie itd to coś, co was zaciekawi. . .

  2. Pewnie bedzie tam pusto i nudno, jak w 99% tego typu gier. Dadza pare klas, troche wiesniackich mieczykow i innych lasek, 15 monsterow i niech sie ludzie tluka. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here