Największą atrakcją tego tygodnia jest wersja demonstracyjna Kane&Lynch: Dead Men. Jeśli zdecydujecie się ją pobrać pamiętajcie o jednej bardzo ważnej rzeczy. Nikomu nie mówcie, że to taki tytuł 6/10. Jeszcze się okaże, że w poniedziałek stracicie pracę. Asekuracyjnie mówcie – „K&L? Taka magiczna ósemka”.

Trochę lepiej prezentują się dema na PSP. Tu możemy pobrać SOCOM: Tactical Strike i Syphon Filter: Logan’s Shadow. W nasze ręce może również wpaść dodatek do Motorstorm i Folklore. W przypadku tego ostatniego, wczoraj opublikowaliśmy błędną informację na co zwrócił nam uwagę czytelnik Andrzej001 (dzięki!). Nowym dodatkiem jest, o ile znów nie oszukują nas internetowe chochliki, The Origin of Belgae. W „strefie” PSP (na chwilę do niej wrócimy) powinniście jeszcze móc znaleźć dwie tapety z LocoRoco i zwiastun filmowy Everybody’s Golf.

I to już w zasadzie koniec nowości na ten tydzień. Z rozpędu możemy jeszcze pobrać tematy z Tori Emaki, Mesmerize, Heavenly Sword, Snakeball, MotorStorm, Lemmings, Killzone 2 i SingStar….uff to już koniec tej listy. Czemu jednak przynajmniej połowa tej liczby to nie wersje demonstracyjne?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. To jest gra (demo) na 6/10 🙂 Tak czy owak minusy to : – Sterylna grafika (nic specjalnego). – Inteligencja cywili taka sobie np. jakas kobieta ucieka tam gdzie jest wymiana ognia. – Sterowanie jak i celowanie jest dosyc „oporne”. – Gra oszukuje np. czerwone drzewo wew. budynku zaslania widok a przeciwnik po drugiej stronie i tak wie gdzie jestem. Natomiast plusy to :+ Nie jestesmy sami (nasza radosna ekipa). + Nawet przyjemna strzelanka. + Kamera w scenkach jest „operatywna”. + Zniszczalne otoczenie. + Jesli zdenerwuje gracza swoim durnym zachowaniem jakis cywil, zawsze mozna go zastrzelic a co .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here